16.5 C
Lviv
18.06.2024
Стрийщина

Іван СОБКО: Закликаємо мешканців Львівщини відповідально поставитися до вакцинації

«Зараз на Львівщині спостерігаємо найнижчі показники захворюваності на ковід та завантаженість ліжкомісць за останні півроку. Ми кожного дня фіксуємо зменшення кількості звернень як до сімейних лікарів, так і до екстреної медичної допомоги. Зменшення показників госпіталізації свідчить про те, що, дякуючи медикам та сумлінному дотриманню населенням карантинних обмежень, ми долаємо коронавірус», – розповів на брифінгу щодо епідеміологічної ситуації в області, який відбувся 4 червня, Іван СОБКО, заступник голови Львівської ОДА

Він також наголосив, що в Україні збільшується кількість провакцинованих осіб, і закликав мешканців Львівщини робити щеплення.

 «Ми маємо пройти новий етап у нашому звичному житті  – вакцинацію від ковіду. Міністерство охорони здоров’я  отримало чітке доручення від Президента України пришвидшити темпи вакцинації. Президент ставить завдання провакцинувати 10 млн українців до Дня Незалежності. Це цілком реальна цифра, якщо мешканці Львівщини, зокрема, будуть відповідальними, свідомими, та йтимуть на вакцинацію», – наголосив Іван Собко.

Саме для виконання доручення Президента у Львові організували роботу Центру масової вакцинації на Арені «Львів» – завдяки спільним зусиллям ІТ-кластеру Львова, обласної та міської влад.. Чиновник запевнив, що кількість вакцини збільшується і відкриття Центру стало можливим саме зараз, адже раніше вакцина поступала у меншій кількості.

Доїзд до Центру буде надалі безкоштовним, а на одній зміні працюватиме не дві, а три бригади. Три різновиди вакцини, яку використовують в Україні (Astra Zeneca, Pfizer та Coronavac), схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, тож від імені голови облдержадміністрації Максима Козицького Іван Собко закликав мешканців Львівщини відповідально поставитися до вакцинування заради власної безпеки в першу чергу.

«Приїжджати на вакцинацію на Арену «Львів» можуть мешканці Львівщини зі списку очікування додатку «Дія», молодші 60 років, навіть якщо їм попередньо не телефонували. При великій кількості бажаючих провакцинуватися, одразу ж до роботи Центру будуть залучені запасні бригади медиків», – зазначив Іван Собко.

Вакцинація на Львівщині в цифрах:

  • за добу 4 червня провакциновано 992 особи;
  • станом на 4 червня в області провакциновано 81 693 особи (одна доза – 74 963, дві дози – 6730);
  • на разі Львівщина знаходиться на третьому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва (136 614 осіб) та Дніпропетровської області (104 279);
  • по Львівській області вакциною  «Covieshield»  провакциновано – 38 403 особи, «Astra Zeneca» – 24 560, «Coronavac» – 14 050, «Pfizer» – 4680 осіб.

Схожі повідомлення

Пожежа в Комарно

admin2

П’ятьом захисникам “Азовсталі” присвоєно звання Героя України, в тому числі і земляку з Миколаєва “Калині”

admin2

Водій “Тойоти”, який насмерть збив пішохода на зебрі у Львові, затриманий: він був напідпитку

admin2

І знову трагічна звістка у Стрийській громаді

admin3

Змія відправила молоду жінку до реанімації

admin2

У с. Розвадів Стрийського району в р.Дністер потонув чоловік, 1989 року народження

admin3

Залишити коментар