16.5 C
Lviv
19.06.2024
Стрийщина

“Інші” – Клопотенко відкрив кафе у Львові

Тут можна замовити безкоштовну страву з кавою та салатом.

Київський шеф-кухар Євген Клопотенко переїхав із Києва і відкрив у Львові заклад, який називається “Інші”. Він закликав тих, у кого є труднощі з оплатою, приходити поїсти безкоштовно. Для цього потрібно замовити меню №2. Для цього меню у закладі щодня готуватимуть нову страву, каву та салат.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Правильний час вибудовувати україновідчуття: завжди. Відкрили сьогодні з Інною Поперешнюк свій перший заклад у Львові. Він такий, якою є Україна. Називається “Інші”. Україна інша. Інша від росії. Інша від того, якою вона була до того. Україна про підтримку. І ми про підтримку. Ми створили робочі місця, щоб дбати про людей, які лишились без роботи. Створили гарне меню, яке буде розширюватись і змінюватися відносно нашого відчуття міста. Чим більше пізнаватимемо Львів – тим смачніше буде”, – розповів Євген Клопотенко.

Він також заклива приходити тих, хто хоче допомлогти дбати про країну фінансово.

“Якщо ви хочете допомогти нам дбати про українців, яким зараз важко. Якщо ви хочете, щоб їжа обійняла вашу душу. Якщо ви хочете відчути або підтримати українські сенси. Якщо вам потрібно відновити внутрішню силу. Приходьте до нас, якщо вам не вистачає тепла та любові”, – додав шеф-кухар. 

Заклад працює з 10 до 20:30 за адресою Соборна площа, 2а.

Схожі повідомлення

Самбірщина: вбивство під час п’янки

admin2

У річницю незламності Миколаїв зустрічає полеглого Героя

admin2

Мешканку Золочівщини викрили на проросійській пропаганді

admin2

У Жидачеві збили велосипедиста

admin2

Тіло на березі річки Стрий поблизу Жидачева пролежало кілька місяців

admin2

Всі види рекламних послуг

admin3

Залишити коментар