16.5 C
Lviv
29.11.2023
Україна

Скульптура за 15 тисяч євро. Яку не можна сфотографувати…

Тому, що її просто немає. Вірніше, вона невидима. Тому подаємо лише фото її автора.

Італійський художник Сальваторе Гаран за 15 тисяч євро (503 тисячі гривень) продав свою невидиму скульптуру під назвою I am — «Я є». Покупець заплатив суму, яка у 2,5 раза перевищує початкову. Йому дали сертифікат як доказ, що це не просто повітря. Сертифікат – це право власності на нематеріальну скульптуру.

Роботу продали на аукціоні, який організував Art-Rite — один із небагатьох італійських аукціонних будинків, що займається винятково сучасним мистецтвом.

Художник Гаран заявив, що його робота поміститься тільки в приватному будинку. Щоб її поставити, треба звільнити на підлозі простір 1,5×1,5 метра.

Як пояснив художник, успішний результат аукціону свідчить про незаперечний факт, що порожнеча — це, мовляв, не що інше, як простір, повний енергії.

До речі, у лютому 2020 року Гаран виставив на площі в Мілані свою роботу «Будда у спогляданні». Скульптура була повністю невидимою, і тому «не може бути відтворена в мережі та скопійована».

«Не кажучи вже про те, що нематеріальні роботи Гарана не мають жодного впливу на довкілля», — додає видання.

Схожі повідомлення

Конотопська битва. Сучасне і минуле

admin3

Графік роботи центрів вакцинації населення Львівщини з 27 липня по 1 серпня 2021 року

admin3

“Повернути військовим 30 тис. грн!”, – петиція до Президента швидко набрала необхідні 25 тис. голосів

admin3

На першому засіданні Ради директорів у Львові обговорено організацію якісного харчування у школах

admin3

Водій автівки збив 11-річного хлопчика на самокаті. Підліток – у лікарні, щодо винуватця ДТП проводиться досудове розслідування

admin3

У церквах Московського патріархату у різних областях знайдено російські паспорти, “перепустки федеральних радників РФ” та прапор “Новоросії”, – СБУ. ФОТОрепортаж

admin3

Залишити коментар