16.5 C
Lviv
15.11.2025
«Вісник Розділля»
Україна

Затримано водія, який у с. Нагуєвичі збив “Мерседесом” на смерть 11-річну дівчинку з ВІнниці

На Львівщині поліцейські затримали водія, який смертельно травмував дитину внаслідок ДТП. Нагадаємо, трагедія сталася сьогодні, 18 червня, близько 11.00 у селі Нагуєвичі Дрогобицького району.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Мерседес», 65-річний мешканець Дрогобича, скоїв наїзд на дівчинку – одинадцятирічну жительку Вінниці, яка з батьками та своєю семирічною сестричкою йшла узбіччям дороги. Від отриманих травм дитина померла на місці події.

За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці затримали водія «Мерседеса» в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

Схожі повідомлення

Ковід став другою причиною смертності в Україні

admin2

Марта ЧУМАЛО: «Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства»

admin3

Подорож Києвом на орендованому автомобілі: що потрібно знати?

admin

СБУ на Львівщині “накрило” бізнес з підроблених ковід-сертифікатів

admin2

Лондонський суд розширив всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова

admin3

Здати аналіз на пролактин в лабораторії IQlab

admin