16.5 C
Lviv
04.06.2023
Новороздільська ОТГ

Дороги у Берездівцях – робота кипить

Невгамовний староста Берездовець Дмитро Сапіга ані дня не сидить без діла. Щодня – безліч справ і невідкладна робота.

Четвер і пятниця – два дні поспіль проводився ремонт доріг у селі. Центральна асфальтова дорога обслуговується облавтодором. Окрім того, у Берездівцях 18 км комунальних доріг (по вулицях села), і усі – шутрові.

Директор “Сірки” Роман Мельничук дав щебінь для ремонту доріг, і вже у пятницю необхідну техніку прислали до села ще одні спонсори – ДМЗ “Карпати”, які завжди радо допомагають у всьому. Щебінь погрузили і привезли на сільські дороги, тракторами вирівнювали основу дороги і розсипали та утрамбовували на ній щебінь.

У пятницю, 21 травня, зробили вулицю Франка (від костелу до цвинтаря), далі – перейшли на вул. Зелену. З понеділка у планах – зробити вулицю Болонну.

На запитання, чим вдається приманити спонсорів і уміло організувати робота, Дмитро Пилипович скромно зауважує: працює уся Новороздільська міська рада, підтримують, телефонують. Хоча харизма старости також, впевнена, відіграє немаловажну роль. Думаю, на черзі будуть і Гранки-Кути, адже натхнення та азарту старості не позичати, як мовиться. Та й такий темп роботи для нього не новинка, адже дороги таким чином підремонтовують щороку.

Схожі повідомлення

Перші проліски зустрічають весну…

admin2

«Досягнення» вже дістали, або Хто за бідного  пенсіонера замовить слово…

admin3

Щодо чуток про Новороздільську лікарню: Ярина Яценко розставляє крапки над «і» стосовно змін у організаційній структурі та скорочення чисельності персоналу

admin3

Новий Розділ – відключення електроенергії: графік на ЛЮТИЙ і яка ГРУПА

admin2

Перший ювілей парафії св. свщмч Йосафата

admin3

Про чуйність сусідок та віру в Бога, які врятували життя відомій ветеранці освітянської ниви

admin3

Залишити коментар