16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

Дороги у Берездівцях – робота кипить

Невгамовний староста Берездовець Дмитро Сапіга ані дня не сидить без діла. Щодня – безліч справ і невідкладна робота.

Четвер і пятниця – два дні поспіль проводився ремонт доріг у селі. Центральна асфальтова дорога обслуговується облавтодором. Окрім того, у Берездівцях 18 км комунальних доріг (по вулицях села), і усі – шутрові.

Директор “Сірки” Роман Мельничук дав щебінь для ремонту доріг, і вже у пятницю необхідну техніку прислали до села ще одні спонсори – ДМЗ “Карпати”, які завжди радо допомагають у всьому. Щебінь погрузили і привезли на сільські дороги, тракторами вирівнювали основу дороги і розсипали та утрамбовували на ній щебінь.

У пятницю, 21 травня, зробили вулицю Франка (від костелу до цвинтаря), далі – перейшли на вул. Зелену. З понеділка у планах – зробити вулицю Болонну.

На запитання, чим вдається приманити спонсорів і уміло організувати робота, Дмитро Пилипович скромно зауважує: працює уся Новороздільська міська рада, підтримують, телефонують. Хоча харизма старости також, впевнена, відіграє немаловажну роль. Думаю, на черзі будуть і Гранки-Кути, адже натхнення та азарту старості не позичати, як мовиться. Та й такий темп роботи для нього не новинка, адже дороги таким чином підремонтовують щороку.

Схожі повідомлення

Заслужена нагорода Миколи ПШИКА

admin2

Урочиста хода вулицями Нового Роздолу

admin2

Про «ковідну» ситуацію у Новороздільській громаді

admin3

Новороздільська ОТГ увійшла в «жовту зону» (статистика захворювань за вихідні дні). Учні підуть до шкіл після свят…

admin2

Новий “Школярик” – для Нового Роздолу

admin2

Чому «маршрутки», що курсують у місто з Молодинче та Рудківців, не заїжджають на «стару автобусну»?

admin3

Залишити коментар