16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Надійка БАСАРАБ: “Наша чергова волонтерочка вже мчить у Бахмут! Спасибі безмежно усім, хто долучився!”

Наша чергова волонтерочка вже мчить у Бахмут! Спасибі безмежно усім, хто долучився! То не та історія, коли десь на штабі лежатиме нз, там життєво необхідно все! Пекло, сотні важкопоранених бійців щодоби, жахливі безкінечні обстріли забороненими касетними снарядами, артою…

Рятуймо наших Героїв!!!Завдяки Вам, наші бійці, які героїчно вибивають з Бахмута нечисть, матимуть генератор, газові балони, дуже важливі медикаменти, теплий одяг, хімгрілочки, багато іншого. Головне, що важливо бійцю на нулі- відчувати і знати, що в тилу тебе підтримують, пам’ятають та чекають – це основний генератор! Без цієї опори настає деморалізація. Разом ми неодмінно переможемо кацапських чортів, вилікуємо наших поранених, усе відбудуємо та восстанем з попелу руїн і крови як той фенікс! Але ми в процесі, щомиті відбуваються страшні бої і найгірший ворог після москальні – то час. Дяка і повага усім хто змагає задля Перемоги на усіх фронтах!

Дякую усім, скріни робила, ви мене сварите в ПП, щоб замальовувала прізвища), тому просто спасибі всім! Показую все, що купила зібрала, вислала, то ж так. Дяка, що долучились закрити потреби пекельного Бахмуту, новороздільській міській раді, де надали дуже потрібні бійцям хімгрілочки та павербанки, дяка новороздільській теробороні за камфорні газові грілки, спальники та фліски, дяка новороздільській поліклініці за надзвичайно потрібні медикаменти, вони рятуватимуть тяжкопоранених, дяка 5-му ліцею за зібрані кошти в сумі 10500 гривень, вони дозволили купити надзвичайно потрібний потужний генератор, дяка 5школі за величезний пакет такої потрібної там кави і вагончик назальних крапельок, гарячих напоїв, та інших ліків для наших славних піхотинців, дяка отцю Дам’яну Панковяку за хімічні грілочки та 10- літровий газовий балон, спасибі учням груп АТ-1,АТ-2 Новороздіського політехнічого фахового коледжу, що зібрали кошти та купили важливі медикаменти для бійців, спасибі найкрутішому в Роздолі таксисту Андрійку, який допоміг мені відвезти і завантажити ити волонтерочку, дякую прекрасній незнайомці із Чехії, яка щойно передала пакетик ліків і 100доларів, дякую другу Ромчику, який з Іспанії вже вкотре виручає крутезними термухами, теплими тактичними рукавицями та медикаментами, дякую усім, хто передав 5000 чи скинув 10 грн – це життєвоважливо, дякую безмежно кожному, ви неймовірні! Честь вам!

Дякую одному фантастичному чоловічку, років восьми, який приніс 3тисячі гривень з мокрими очима, бо батька цієї дитини нещодавно в Попасній вбили москалі. Попри цю страшенну нестерпну втрату, біль і сльози, ця дитина має таку мужність, силу, мудрість та милосердя, що віддає останнє, аби врятувати інших воїнів! Щоб інші діти мали змогу дочекатись батька додому(( Серденько, хлопчику золотий, ця країна належить Тобі!!!

Паралельно з купівлями – збором – відправкою, зібрано ще 22тисячі гривень і 100доларів! Людоньки, знайте, що кожен з вас- частина армії, вся нація небайдужих активних українців зараз- то Армія!

То ж наш баланс – 22тисячі грн , 100дол. Можливо, шукатиму ще генератор. Тримаємо на пульсі найнеобхідніше в найгарячіших точках.

Дяка Усім! Смерть москалям! Героям Слава!

Надійка БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Геть упц (мп) з українського конфесійного поля, бо це “п’ята колона” фсб рф, яка сіє міжконфесійний розбрат! На часі прийняття відповідного закону

admin3

Розпочато збір для земляка

admin2

У бою з російськими агресорами на Донеччині загинув військовослужбовець, мешканець м. Новий Розділ Володимир САДОВИЙ, 1975 р.н.

admin3

Найдовші зимові канікули

admin2

Байка про жабу

admin3

Тренінг для активної молоді Розділля

admin2

Залишити коментар