16.5 C
Lviv
30.09.2023
Стрийщина

У Стрийському районі, де налічується 14 територіальних громад, вже функціонує 10 Служб у справах дітей

Як повідомляє інформаційний відділ Служби у справах дітей Львівської ОДА:

«У Стрийській районній державній адміністрації провели робочу нараду з питань координації діяльності служб у справах дітей у Стрийському районі, на якій обговорили питання щодо усиновлення дітей, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, розвитку патронатних сімей, забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Робота місцевих служб у справах дітей організована якісно і правильно – керівництву Стрийської РДА вдалося зберегти всі робочі місця, які були до реформи децентралізації, та, відповідно людський потенціал. Коефіцієнт створення служб – дуже високий, адже у Стрийському районі, де налічується 14 територіальних громад, вже функціонує 10 служб у справах дітей. Під час наради  ми розібрали конкретні випадки допомоги дітям у кризових ситуаціях та напрацювали заходи, які вживають у таких випадках в першу чергу», – зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Нарада відбулася за участі голови Стрийської РДА Богдана Янка та профільних працівників РДА та Львівської облдержадміністрації, директора Львівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Бордіяна.

Схожі повідомлення

Держфонд регіонального розвитку Львівщини обікрали на понад 250 тисяч гривень

admin2

Літній відпочинок закінчився трагедією на р. Опір

admin2

17-літній львів’янин через сайт продавав неіснуючих цуценят

admin2

Справу лікаря-кардіолога-хабарника передано до суду

admin2

У таборі “Наше Різдво” у Славську навчалися і розважалися діти військових та діти, чиї батьки загинули, захищаючи Україну

admin3

За минулу добу у Стрию травмовані два велосипедисти – поліцейські встановлюють обставини подій

admin3

Залишити коментар