16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ: захворюваність covid-19 йде на спад

Найточнішу інформацію щодо поширення китайського вірусу у Новому Роздолі нам традиційно надає старша медична сестра відділу первинної медичної допомоги Новороздільської міської лікарні Марія Талама, яка щотижня повідомляє про забори аналізів на ПЛР-тестування мешканців громади, яких відправляють на таку процедуру сімейні лікарі при підозрі на коронавірус.
Однозначно, захворюваність у місті йде на спад, про що свідчать цифри. Припустімо, минулорічний передвеликодній тиждень – двічі як зазвичай, у понеділок і середу, проводили забір аналізів на ПЛР-тест: у понеділок, 26 квітня, 40 осіб здавали аналізи, в середу, 28 квітня, 25 осіб здали аналіз, тобто разом – 65 людей, з яких позитивні результати отримали 32 особи. Ой, напевно, невесело було їм святкувати в самоізоляції.
Для порівняння можемо пригадати дані місячної давнини: 31 березня було 43 позитивних результати, 5 квітня – 35, 7 квітня – 37 осіб дізналися, що підхопили ковід, 12 квітня – 34. На цьому фоні позитивні результати (29 за 26 квітня і 13 – за 28 квітня) дійсно виглядають приємніше і обнадійливіше – чергова хвиля закінчується.


Поточного тижня лише один раз проводився забір аналізів, у середу, 5 травня, оскільки понеділок – вихідний день. На аналізи направили лише 25 осіб. Чи то Великдень завадив коронавірусу, чи, навпаки, масове спілкування на свята відгукнеться ще зростанням захворювання, покаже час. Але сподіватимемося на перше – чей же пора вірусу покидати нас!

Схожі повідомлення

Заборгованість по зарплаті працівникам «Водоканалу» частково виплачено. Утім, є нюанси, тому це питання буде обговорено на рівні керівництва міської ради і ТОВ «Енергія – Новий Розділ» на початку тижня

admin3

Юна новороздільчанка – срібна призерка чемпіонату України з волейболу

admin2

LEGO – моделювання у Народному Домі смт. Розділ

admin2

Новороздільська міська рада: акценти тижня, що минає

admin3

До уваги мешканців Новороздільської громади! Газ буде 2 вересня!!!

admin2

Там, де звучить рідна мова, живе український народ…

admin3

Залишити коментар