16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ: захворюваність covid-19 йде на спад

Найточнішу інформацію щодо поширення китайського вірусу у Новому Роздолі нам традиційно надає старша медична сестра відділу первинної медичної допомоги Новороздільської міської лікарні Марія Талама, яка щотижня повідомляє про забори аналізів на ПЛР-тестування мешканців громади, яких відправляють на таку процедуру сімейні лікарі при підозрі на коронавірус.
Однозначно, захворюваність у місті йде на спад, про що свідчать цифри. Припустімо, минулорічний передвеликодній тиждень – двічі як зазвичай, у понеділок і середу, проводили забір аналізів на ПЛР-тест: у понеділок, 26 квітня, 40 осіб здавали аналізи, в середу, 28 квітня, 25 осіб здали аналіз, тобто разом – 65 людей, з яких позитивні результати отримали 32 особи. Ой, напевно, невесело було їм святкувати в самоізоляції.
Для порівняння можемо пригадати дані місячної давнини: 31 березня було 43 позитивних результати, 5 квітня – 35, 7 квітня – 37 осіб дізналися, що підхопили ковід, 12 квітня – 34. На цьому фоні позитивні результати (29 за 26 квітня і 13 – за 28 квітня) дійсно виглядають приємніше і обнадійливіше – чергова хвиля закінчується.


Поточного тижня лише один раз проводився забір аналізів, у середу, 5 травня, оскільки понеділок – вихідний день. На аналізи направили лише 25 осіб. Чи то Великдень завадив коронавірусу, чи, навпаки, масове спілкування на свята відгукнеться ще зростанням захворювання, покаже час. Але сподіватимемося на перше – чей же пора вірусу покидати нас!

Схожі повідомлення

Звалище рештків тваринного походження неподалік Нового Роздолу – загроза надзвичайної ситуації

admin2

У Новому Роздолі урочисто відкрили Місце пам’яті і слави та вшанування загиблих Героїв нашої громади та Героїв Небесної Сотні: відтепер вони посеред нас, безмовно дивляться із світлин, але ми чуємо про що вони мовчать…

admin3

Інвестиційний паспорт Новороздільської громади: презентація. Долучайтеся до створення!

admin2

РОСТИСЛАВ БАЛЬЗАН – той, хто не зламав своїх Присяг

admin2

 «Андрій був цікавою, багатогранною особистістю. До того ж, він мав виразну проукраїнську позицію…»

admin3

Тусовка пам’яткоохоронців у палаці Лянцкоронських

admin2

Залишити коментар