У промисловості більшість всіляких механізмів і робочих агрегатів вимагають нагрівання. В якості нагрівальних елементів використовують кабелю. Вони досить просто монтуються, а також володіють високим захистом і надійною ізоляцією від зовнішнього агресивного середовища і підвищеного температурного впливу.
Існують основні області, де застосовуються нагрівальні дроти:
- Електростанції. Для їх коректної роботи необхідно нагрівати мазут, щоб він міг переміщатися до печей навіть при недостатній температурі навколишнього середовища. Тому нагрівальні шнури підтримують потрібний температурний показник в трубопроводах, захищаючи їх від переохолодження та корозійного нальоту.
- Хімічна галузь промисловості. Електрична система підігріву дозволяє запобігати замерзання труб, в яких знаходиться кислота, луг або інші хімічні елементи.
- Декоративна косметика і фармокологія. Нагрівальні кабелю допомагають підтримувати необхідну температуру для транспортування хімічних речовин, масел та іншої сировини, що використовується для виготовлення косметики і лікувальних кремів.
- Харчова промисловість. Провід допомагають нагрівати шоколадні та інші харчові суміші.
- Нафтопереробна промисловість.
- Будинки промислового і житлового типу.
У гіпермаркеті “VSE-E” – кращі ціни на нагрівальні дроти. Телефонуйте: 0 800 750 132 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).
Нагрівальні кабелю бувають двох видів: з резистором і саморегульовані. Перший тип шнурів може мати одну або дві провідні жили. На нагрівальних резисторних жилах намотана ізоляція, потім оболонка і захисна зовнішня оболонка з опліткою з металу, а поверх неї наноситься захисний шар з полімерів. Для резисторних нагріваються кабелів жили виготовляються не тільки з міді, також є сталеві або ніхромние. У останніх найбільш високий опір. В якості ізоляції для нагрівального елементу найчастіше використовують скловолокно, слюду або фторполімери.
Нагрівальні саморегулюючі дроти застосовуються для систем підігріву, а також проти обмерзання трубопроводів. Також популярні вони в будівництві. Вони здатні запобігти обмерзання на покрівельних покриттях, сходах, можна використовувати для утеплення підлогового покриття і стін. Як правило, цей тип шнура має дві жили. На них наноситься захисна спіраль з композиції полупроводящіх матеріалів, ізоляційний шар і зовнішні оболонки.