16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

Микола СЕДІЛО: «У складні часи українці мають допомагати один одному. Разом – ми сильні!»

Активний рух, веселий гомін біля приміщення «Розділжитлосервісу» обідньої пори 28 квітня привернув увагу мешканців.

При вході наскладали «посилочки» – набір необхідних великодніх продуктів, які вручали мешканцям Новороздільської громади, котрі потребують підтримки – соціально  незахищеним та малозабезпеченим, одиноким людям похилого віку, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям. Поадресно інформацію надало Управління соціального захисту населення і старости сіл. Загалом   Новороздільській громаді надійшло 180 таких подарунків, з яких 40 для мешканців смт. Розділ, 12 – у с. Березина, 13 – на Гранки-Кути і Берездівці, 16 – Станківці, Тужанівці, Підгірці, 17 – Горішнє-Долішнє і 82 рознесли по Новому Роздолу.

Ці продуктові набори надійшли від Фонду Петра Порошенка. А вже депутати Новороздільської міської ради від «Європейської Солідарності», старости сіл, небайдужі волонтери  та депутат Стрийської районної ради Марія Рогуля рознесли їх по домівках,  вручаючи з побажаннями веселих свят, спілкуючись з людьми, цікавлячись їх потребами і проблемами. Відчули, діляться враженнями, наскільки  потрібні цим людям  підтримка і увага.

Завітав до Нового Роздолу і депутат Львівської обласної ради від «Європейської солідарності» Микола СЕДІЛО, який  безпосередньо долучився до  організації передвеликодніх дарунків. Новороздільська територіальна громада, як і Тростянецька та Розвадівська,   увійшли до округу активного депутата, тож, поспішаючи і до інших справ, Микола Григорович пообіцяв частіше навідуватися до нашого міста, сприяти у   всіх починаннях і надавати посильну підтримку.

Фонд Порошенка та ГО Справа Громад спільно з депутатами «Європейської Солідарності» підтримує людей та робить все можливе, щоб в умовах пандемії українці відчували себе захищеними. «У такі складні часи українці мають рятувати один одного. Разом — ми сильні!» – переконані  активісти «Європейської Солідарності», власним прикладом демонструючи і допомогу, і єдність.

Схожі повідомлення

Не запускайте дронів!!! Офіційна заборона

admin2

Подаруй українську книгу в сільські бібліотеки Новороздільської ОТГ!

admin2

Знову перебої з теплопостачанням

admin2

Новий сайт Новороздільської громади покликаний створити відчуття колективної відповідальності за спільний розвиток громади

admin2

Оксана ЦАРИК: «Рік, що минув із дня створення ОТГ, був складним, напруженим, але результативним»

admin2

Ярина ЯЦЕНКО: «Реконструкція площі призупинилася через об’єктивні причини. Втрачено певний час, але передбачені роботи будуть завершені в строк».

admin3

Залишити коментар