16.5 C
Lviv
28.05.2024
Україна

“Сьогодні звання кандидата наук було остаточно знівельовано” Видатний науковець і викладач УКУ спалив свій диплом після ганебного наданню Ківі найвищого наукового ступеню

Львівський лікар, викладач Українського католицького університету, колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка привселюдно спалив свій диплом кандидата медичних наук, протестуючи проти того, що скандальний політик і депутат Верховної Ради Ілля Кива захистив ступінь кандидата.

«Комісія з 13 членів одноголосно проголосувала «За». Зважаючи на це, мені надалі соромно називатись кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано. Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук», — так написав Олександр Ябчанка ввечері 26 квітня у Facebook, ілюструючи свій вчинок фотографією палаючого диплома перед Львівським медуніверситетом, де він захистив свою дисертацію.

Пан Олександр каже, що своїм вчинком він закликає змінити систему науки. Адже такі ситуації, як сьогоднішня, нівелюють справжню науку.

«Ті 13 членів комісії сьогодні поставили знак рівності між справжніми кандидатами наук, які працюють над своїми працями, і Кивою, який нічого спільного з наукою не має. Це нівелює будь-яку повагу, сприйняття суспільства до того, що називається вітчизняною наукою»

Науковець закликав інших кандидатів та докторів наук вчинити аналогічно.

“Лише так у нас може з’явитись шанс на науку, за яку нам не буде соромно перед нашими нащадками”, – підкреслив він.


Схожі повідомлення

Вибір рамки номера – що треба знати

admin

До Львова завітав … “Омікрон”

admin2

Лелечий край…

admin2

Як стати донором яйцеклітин? 

admin

Продукція для кав’ярні в компанії «Petrovka HoReCa»: чи правильний вибір для вас? Відповідь вже поруч

admin

ДИТИНА ВЧИТЬСЯ…

admin3

Залишити коментар