20.8 C
Lviv
16.05.2021
Новороздільська ОТГ

Відійшов у Вічність новорозділець Олександр Цебенко. Ковід не залишив шансів хворому серцю.

Мабуть кожен новорозділець, якщо не знав особисто, то бачив болючі повідомлення про Олександра останніми днями. Дружина та друзі Сашка всіма силами намагались витягти його від важкої недуги, на превеликий жаль не вдалось.

Як писала дружина Галина, Сашко боровся з важкою недугою серця. Ця хвороба спровокувала обширний інфаркт, а також у Сашка була важка форма ковіду, який не давав змогу лікувати хворе серце. Саші була необхідна пересадка серця, та оскільки він перебував у важкому ковідному стані (постійно знаходився під кисневою маскою, уже місяць) – кардіологи не змогли нічого зробити.

До останнього медики та рідні боролись за життя Сашка. Та сьогодні він відійшов у Вічність.

Дружина Галина, яка відчайдушно шукала всі можливі ресурси та варіанти, щоб вберегти коханого, нещодавно поділилась повідомленням, що збір коштів на лікування закрито, Сашко відійшов.

НАЖАЛЬ СЬОГОДНІ З НАМИ НЕ СТАЛО НАШОГО САШКА🕯️🕯️🕯️❗❗❗САШКО НЕ ЗМІГ ПОБОРОТИ КОВІД І ЙОГО СЕРДЕЧКО ПРОСТО НЕ ВИТРИМАЛО😥😥😥Ми дякуємо усім хто допомагав нам, хто поширював інформацію, хто допомагав фінансово, за вашу молитву💥💥МИ БУДЕМО ТЕБЕ ПАМ’ЯТАТИ УСМІХНЕНИМ, ВЕСЕЛИМ ТА ХОРОШИМ ДРУГОМ💥💥хай земля буде пухом, спочивай з миром🥺🥺😭😭– йдеться у повідомленні..

Співчуваємо сім’ї та друзям Олександра! Люди, бережімось. Поряд дуже підступна хвороба, бережімо одне одного.

Схожі повідомлення

Історія із лічильником, який 26.11.2020р тихо зняли з будинку у Новому Роздолі працівники ТОВ «Нафтогаз Тепло», а після повірки він знову виявився несправним, не завершилася….

admin3

Запроваджено «помаранчеву зону», яка передбачає 8 заборон

admin3

«Велике переселення» у смт. Розділ

admin2

Новий Розділ: не буде води…

admin2

Весняні “собачі весілля” – загроза чи норма?

admin2

41-річний мешканець Нового Роздолу отримав вирок: за грабежі, крадіжки та шахрайство суд призначив йому покарання – 4 роки та 6 місяців позбавлення волі

admin3

Залишити коментар