16.5 C
Lviv
17.04.2024
Новороздільська ОТГ

Мрії додають наснаги…

На Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі  “Битва жанрів” 12-річна Вікторія ЮРКО отримала диплом лауреата І ступеня.

Хоча це далеко не перша її перемога. Перше своє Гран-прі у номінації «естрадний вокал» отримала минулого року на міжнародному фестивалі-конкурсі «Парад зірок» (він проходив уже, звісно, онлайн, але  наполегливо займатися через карантин юна вокалістка не припинила). Креативна, з багатою фантазією і твердим баченням «родзинки» чергового  вокального «витвору», Вікторія щораз приємно дивує не лише журі численних конкурсів (до яких готується наполегливо і активно), але навіть свого музичного педагога. Ірина Чернова, керівник вокального гуртка при Новороздільському Будинку дитячої та юнацької творчості, так захоплено  описує свою ученицю: «Вікуся  займається в мене з 1 класу (дівчинка навчається у 6 класі СШ №4), відтворює і виконує всі завдання, які  ставлю перед нею, вдосконалюється і на очах професійно росте. У цієї дитини, здається, співає душа, кожна клітинка  відчуває красу і силу музику».

У планах цього творчого тандему великі мрії: а  починати їх реалізацію можливо і з українського популярного вокального талант-шоу на телебаченні  “Голос. Діти”. Успіхів вам і досягнення задуманого, бажає кожен, хто знайомий з творчістю і вчителя, і співачки.

Схожі повідомлення

Претенденти на посаду директора ЗОШ №2 – достойні і фахові люди, але ми переконалися, що М. М. Куртий вирізняється особливими управлінськими якостями, спрямованими на ефективне вирішення шкільних проблем

admin3

Загинули у 1951-му, щоб ми сьогодні жили в Незалежній Українській Державі

admin2

Парку на новороздільській набережній бути!!! Центральна площа також матиме фінансування!

admin3

Підготовка до опалювального сезону – по-новороздільськи

admin2

ЧАС МАЛЕЧІ ДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИ: майстер – клас “Оберіг Захиснику” у МБК “Молодість”!

admin3

Пограбування в аптеці в центрі Нового Роздолу

admin2

Залишити коментар