16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

Настільний теніс у Новороздільській громаді: підсумки 2021 року та турніру, що проходив 23-25 грудня

Новорічний турнір з настільного тенісу, який проходив у Новому Роздолі 23- 25 грудня, завершив цьогорічний сезон змагань з цього популярного виду спорту. З цієї причини запрошені на змагання тенісисти з Новороздільської територіальної громади, які змагалися у різних вікових групах,  намагалися виступити якомога краще.

 Насамперед, про досягнення  відділення з настільного тенісу Новороздільської ДЮСШ. У 2021 році вони відзначилися  доволі успішними результатами. Зокрема, наші дівчата стали призерами обласних змагань в командному та особистому заліку, де кращою була учениця СШ№5  Емма ВИШИВАНА. А в суперництві серед хлопців,  2010 р.н.,  учні СШ№4  Едуард БУРОВ, Дем’ян БІЛЯВСЬКИЙ та Денис ПОЛЬОВИЙ  вибороли I місце  в області в командному заліку. Окрім цього, Едуард БУРОВ був другим в особистому заліку.

А тепер про підсумки та переможців  Новорічного турніру в 4-х вікових групах.

Група №1: I місце –   Остап ШПЕЛИК (НВК ім. Володимира Труша), II місце – Ілля  ДЕДИШИН (ЗОШ №5), III місце –  Андрій БІЛЯК (ЗОШ №5).

Група №2: I місце –  Василь ПУХАЛЬ (СШ №4), II місце –  Кирило ШМАРОВ (НВК ім. Володимира Труша), III місце –  Сергій КРАСІЙ (ЗОШ с. Березина).

Група №3 (дівчата-жінки): I місце – Емма ВИШИВАНА (ЗОШ №5), II місце–  Тетяна ВЕРЕСТУН(домогосподарка), III місце–  Діана ШИМАНСЬКА (школа с.Гранки-Кути).

Групу №4 можна вважати особливою: тут змагалися  кращі тенісисти з різних вікових груп,  хто вирішив  боротися за звання абсолютного чемпіона міста 2021 р. Також серед учасників були відомі  тенісисти міста, які  цьогоріч посіли II місце  в обласних змаганнях серед ветеранів, зокрема, Володимир ІВАТЬ та Тетяна ВЕРЕСТУН.

Важко було виявити серед них кращого, тому що усі три призери набрали однакову кількість очок, лише невелика різниця в партіях визначила кращого. В підсумку  I місце завоював  Роман ШТОЙКО (випускник ДЮСШ). Друге місце посів  Богдан КУЧАРСЬКИЙ (випускник ДЮСШ), третє – Орест МЕЛЬНИК (священнослужитель).

Також в турнірі взяли участь тенісисти територіальних громад. В результаті кращими стали:  Сергій КРАСІЙ( ЗОШ с. Березина), Денис ОВСЯНИК (смт Розділ),  Дмитро ГОРІН (с. Гранки-Кути). Вкотре доводиться констатувати, що з невідомих причин змагання проігнорували тенісисти с. Горішнє та Станківець.

Усі призери змагань нагороджені грамотами та медалями, які забезпечив та вручав …начальник відділу з питань  фізичної культури  та спорту Новороздільської міської ради Олександр ПРИДАТКО. З нагоди прийдешніх  свят вітаю своїх вихованців та їх родини з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Михайло БІЛЯВСЬКИЙ, тренер-викладач ДЮСШ

На фото (зліва направо):

вгорі: Верестун Тетяна, Вишивана Емма, Шиманська Діана.

внизу: Красій Сергій, Горін Дмитро, Овсяник Денис.

Схожі повідомлення

З Днем народження, люба матінко, світло нашого життя! Віримо, що одужаєш – і надалі осяватимеш наші будні і свята

admin3

Під Кремінною на Луганщині загинув випускник ЗЗСО №4 військовослужбовець ЗСУ Василь ПРАЦЬОВИТИЙ

admin3

Долучайтеся до акції прибирання міського озера!

admin2

Молодь Новорозділля, готуйтесь до тенісного турніру!

admin2

Новий Розділ, можливі відключення електропостачання.

admin2

Вихованці Володимира Казбана на “Кубку Різдва”

admin2

Залишити коментар