16.5 C
Lviv
12.04.2024
Новороздільська ОТГ

Собори наших душ! Збір коштів закритий. Низький уклін кожному, хто надав допомогу Юліанці Кущак

Минулого літа резонансна неприємна новина розлетілася просторами інтернет-мережі: у 6-річної Юліани Кущак з Березини виявили злоякісну пухлину мозку. Терміново і в короткий термін слід було зібрати майже 50 тисяч євро.
Клич «Допоможімо разом!» кинули волонтери – родина, друзі і знайомі сім’ї Кущак.
21 серпня 2020 року поставили діагноз, а вже 25 серпня почали збір коштів, коли батьки і рідні лишень відходили від новини, яка тимчасово паралізувала їх життя.
Нелегким і довгим (адже лік ішов на години) був шлях хворої дівчинки: спочатку свої послуги запропонували медики Ізраїлю, але через невирішені проблеми з візами сім’я подалася до Німеччини, де її прооперували (операція була дуже складна, тривала майже 5 годин, видалили лише 15% пухлини).
Надалі доля закинула в Італію, де Юліанка продовжує лікування (завдяки також небайдужим людям вдалося отримати медичну страхівку): дівчинці зробили уже понад 30 курсів радіотерапії. Стан стабільний.
Батьки Юліанки – Галина і Микола Кущак – щиро вдячні за усі молитви, моральну та матеріальну підтримку їх донечки. І вони висловлюють подяки кожній людині – за підтримку, і матеріальну, і моральну.
Силу людського добра, співчуття і небайдужості складно переоцінити: буквально за два тижні зібрали більш як 70 тисяч доларів. Окрім родини долучилися і просто знайомі, сусіди, односельці, земляки, чимало підприємців. Як приклад, лише за першу добу, коли оголосили збір коштів, на рахунки надійшло більше 100 тис грн – від чужих людей, що неабияк підняло дух і зміцнило надію сім’ї.


21 вересня Оксана Царик з волонтерами організували у Березині концерт відомого земляка Романа Скорпіона. Благодійна організація Миколи Стріжика «Музика заради життя», яка допомагає хворим людям одужати завдяки українській пісні, також активно долучилася. Зібрані на концерті кошти, більше 70 тис грн, одразу перечислили на рахунок дівчинки.
Мешканці навколишніх сіл негайно відгукнулися на допомогу маленькій землячці: за короткий час зібрали Верин – 17 тис грн, Дем‘янка-Лісна і Дем’янка-Наддністрянська – 12 тис грн., смт. Розділ – 25 тис грн. і 10 євро, Київець – 17 тис грн і 200 доларів, Пісочна і Черниця – 52 тис грн., Держів – 24 тис грн.
Суттєвими сумами оперативно скинулися підприємці. Юрій Цехівський БФ «Цех доброти» з Дрогобича. Директор пивзаводу у смт. Розділ Віктор Лагуш. І магазин «Юна» (Наталія Фіковська) із селища. Підприємець з КиївцяБогдан Пупа («Улар»). Підприємці з Миколаєва Любомир Сохацький (ТзОВ «Миколаївцемремонт»), А.М. Гнатів (ТОВ «Рембудсервіс»), підприємці Юрій Гнатів, Іван Максимович, Володимир Верещинський, Ігор Ликтей (регіональний директор мережі магазинів «Рукавичка»), М.Б. Верещинський (ПАФ «Дністер»), фермер Петро Фітьо, магазини «Євромаркет» (Мирослава Свобода), «Оптімал» (Тарас Демко), «Іринка» (Галина Оприско), «Канцелярик», автозаправка в Розвадові «Марс» (п. Оксана). Тодішній голова Миколаївської райдержадміністрації Тарас Зубрицький і сам долучився до збору коштів, і залучив багатьох. Зокрема, практично у всіх школах тоді Миколаївського району і школярі, і вчителі збирали кошти для дівчинки.
Новий Розділ – магазини «Молодіжний», «Онлайн» (Іван Василишин), «Смак», «№40» (Тетяна Гарбаж), «Шайк» (Світлана Шайнога), Анна Десятнюк. Березина – магазини «Файний маркет» (Ігор Лавро), «Крамниця» (Олександра Івахів).
І ЗМІ активно включилися у збір коштів – телерадіокомпанія «Миколаїв Львівський» (Ірина Мелешко-Пляцок, Любомир Заболотний), газета «Громада» (Ірина Леськів, Вікторія Ничта), телеканали «5 канал», «Перший Західний», «ПравдаТУТЛьвів».

Батьки Юліанки низько кланяються кожній небайдужій людині і бажають усім міцного здоров’я. І наголошують, що збір коштів закритий. Допомоги ж потребують ще чимало хворих діточок.
Сім’я вірить, що завдяки такій могутній підтримці Юліанка зможе подолати хворобу та матиме щасливе життя.

Схожі повідомлення

Станьмо іншими або Геть від москви

admin2

Напередодні Різдва: за яким календарем   святкувати?

admin3

Чому котлован на площі під майбутній фонтан тимчасово не огороджений. Інколи там діти «рибалять», човники пускають. До біди недалеко, хто тоді відповідатиме…

admin3

Нові досягнення “Фоловею”

admin2

Збір на лікування військовослужбовця-земляка

admin2

Андріївські вечорниці у новороздільському Пласті

admin2

Залишити коментар