16.5 C
Lviv
19.06.2024
Україна

Дверні ручки. Як вибрати фурнітуру для дверей

Дверні ручки для міжкімнатних дверей – ще одне поле для творчого втілення вашого прагнення до ідеального інтер’єру. А це поняття включає в себе як функціональність, так і зручність користування, і гармонійне поєднання елемента дверей із загальним видом простору. Повний асортимент дверних ручок та іншої фурнітури ви знайдете на сайті https://trion-locks.com.ua . Ми ж розглянемо основні моменти на які свід звернути увагу при виборі якісної фурнітури

Гармонійне поєднання елементів означає, що дверна ручка, перш за все, повинна добре поєднуватися з самими дверима – підходити до них за формою, розміром і малюнком, і при цьому не створювати дисгармонії з іншим інтер’єром кімнати. Вона може повторювати обриси предметів, які задають стиль дизайну приміщення, або доповнювати загальну стильову канву для них. Загальне правило: ручка не повинна бути громіздкою і не повинна губитися на полотні дверей.

Наступний важливий момент, після візуального – ергономіка. Тобто те, наскільки зручно ручки для дверей лягають в долоню. Цьому фактору виробниками приділяється багато уваги, у зв’язку з чим вони вважають за краще працювати, в основному, з латунню, алюмінієм і сталлю.Експерти з сайту з продажу якісної фурнітури Trion-Locks.com.ua вважають , що при покупці дверної фурнітури бажано помацати ручку, оцінити, наскільки зручно з нею поводитися – з таких маленьких деталей і складається враження про будинок. Адже в своєму будинку завжди хочеться максимального комфорту, який складається з дрібниць.

Тепер, розібравшись із зовнішнім виглядом і відчуттями від прямого контакту ручки, перейдемо до «технічних» нюансів, які необхідно враховувати, якщо ви хочете, щоб дверна фурнітура була ще й функціональна, і довговічна, виправдовуючи ваші вкладення.

Функціональне навантаження – основна функція дверних ручок міжкімнатних дверей, і тому так важливі їх надійність і міцність обробки. Остання також істотно впливає на ціну, наприклад, дверна фурнітура з натуральної полірованої латуні дешевше, ніж виготовлена ​​з тієї ж латуні, але з комбінованою обробкою (полірована і хромована), а найдорожчою буде обробка латуні під матовий нікель.

Латунь (сплав на основі міді з додаванням цинку та інших металів) – фаворит серед матеріалів, з яких виготовляють дверну фурнітуру, особливо, по співвідношенню «ціна – якість». Вона значно стійкіша до навантажень, ніж алюміній і його сплави, не схильна до корозії і тепла на дотик. При тривалому терміні служби латунні дверні ручки можуть покритися патиною (плівкою-нальотом на міді і мідних сплавах), що легко вирішується поліруванням. Крім латуні, алюмінію і його сплавів, ручки виготовляють з бронзи, сталі, нейлону, дерева, скла, пластику і навіть натурального каменю. Вага і фактура матеріалу ручки повинні відповідати дверям: на легку не варто ставити масивну кам’яну фурнітуру, а на солідні великі двері, навпаки, легку пластмасу.

За функціональним типам дверні ручки бувають стаціонарні, які не мають ні замкового, ні поворотного механізму. Вони встановлюються на полотно дверей за допомогою прикручування шурупами, при виборі яких необхідно врахувати довжину і діаметр, щоб кріплення було надійним і не розбовтуватися при експлуатації. Планка повинна поєднуватися з інтер’єром. Двері зі стаціонарними ручками відкриваються тільки штовханням або притягненням і не зачиняються щільно.

Звичайно, при виборі функціональних дверних ручок слід виходити з призначення і схеми закривання кожних дверей – потрібен на ній замок чи ні, а якщо так, то який саме – циліндровий, сувальдний або це буде ручка-засувка. Від типу замка залежить комплектація гарнітурів для ручок, і, відповідно, підсумкова вартість дверної фурнітури..

Схожі повідомлення

Байден пообіцяв конфіскувати активи російських еліт за кордоном: “Ми йдемо за вашими нечесно нажитими багатствами”

admin3

Тут лікує природа – Гребенівські лікувальні води знала вся Європа

admin2

Червоноградець хотів заробити на продажу гранати. Та ба! Тепер “заробить” судовий вирок

admin3

Співбесіда із судновласником: що необхідно для успішного працевлаштування?

admin

У Маріуполі окупанти ґвалтували жінку на очах 6-річного сина

admin3

Починаючи з 10 червня, змінився розклад руху приміських поїздів, що курсують територією регіональної філії «Львівська залізниця»: ПЕРЕЛІК

admin3

Залишити коментар