16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Роздільський дитячий будинок – інтернат відвідали чиновники високого рангу Львівської ОДА

Як поінформувала пресслужба ЛОДА, візит поважних гостей відбувся у вівторок,12 квітня. Під час спілкування з керівництвом та колективом будинку – інтернату, йшлося про заплановану у поточному році реконструкцію.

 «Під час візиту Віталій Загайний з Віктором Степанюком оглянули територію установи, корпуси та дах жилого корпусу, реконструкцію якого планується продовжити в 2021 році, в обласному бюджеті для цього передбачено 1,25 млн грн. В 2020 році проведено реконструкцію 500 кв. м даху.

Також з керівництвом установи узгодили плани щодо розвитку інтернату та надходження волонтерської допомоги для його підопічних», – йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОДА

 Нагадаємо:  Роздільський дитячий будинок-інтернат – це стаціонарна соціально-медична установа для постійного проживання 80 дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років та осіб з інвалідністю віком до 35 років з порущеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Сьогодні у пансіонаті проживає 80 людей. Працюють тут 74 особи – це адмінперсонал, лікарський, середній медичний та молодший медперсонал, вихователі, господарсько-обслуговуючий, а також інші спеціалісти

Схожі повідомлення

У день уродин УМХ Нового Роздолу відбулася посвята маленьких “умхівчиків”

admin2

Як Новий Розділ відзначав День фізичної культури

admin2

Микола СЕДІЛО: «У складні часи українці мають допомагати один одному. Разом – ми сильні!»

admin2

“Жовтий” карантин – в Україні, на Львівщині, у Новороздільській ОТГ

admin2

Після запеклих боїв на фронті обірвалося життя ще одного нашого випускника – Володимира СТЕЦЬКА

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 21 грудня – і незаплановані аварійні відключення

admin2

Залишити коментар