16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Роздільський дитячий будинок – інтернат відвідали чиновники високого рангу Львівської ОДА

Як поінформувала пресслужба ЛОДА, візит поважних гостей відбувся у вівторок,12 квітня. Під час спілкування з керівництвом та колективом будинку – інтернату, йшлося про заплановану у поточному році реконструкцію.

 «Під час візиту Віталій Загайний з Віктором Степанюком оглянули територію установи, корпуси та дах жилого корпусу, реконструкцію якого планується продовжити в 2021 році, в обласному бюджеті для цього передбачено 1,25 млн грн. В 2020 році проведено реконструкцію 500 кв. м даху.

Також з керівництвом установи узгодили плани щодо розвитку інтернату та надходження волонтерської допомоги для його підопічних», – йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОДА

 Нагадаємо:  Роздільський дитячий будинок-інтернат – це стаціонарна соціально-медична установа для постійного проживання 80 дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років та осіб з інвалідністю віком до 35 років з порущеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Сьогодні у пансіонаті проживає 80 людей. Працюють тут 74 особи – це адмінперсонал, лікарський, середній медичний та молодший медперсонал, вихователі, господарсько-обслуговуючий, а також інші спеціалісти

Схожі повідомлення

Станківці-Тужанівці-Підгірці: край озер і Дністра

admin2

Вперше в Люрді звучала молитва українською – читав капелан Ростислав Височан

admin2

People in Need – робота у Новому Роздолі

admin2

Робоча нарада з приводу змін до оформлення житлових субсидій

admin2

Пластуни привезли Вифлеємський Вогонь Миру до Нового Роздолу

admin2

Студенти-енергетики з Нового Роздолу проходитимуть стажування у Чехії

admin2

Залишити коментар