16.5 C
Lviv
03.08.2021
Новороздільська ОТГ

Роздільський дитячий будинок – інтернат відвідали чиновники високого рангу Львівської ОДА

Як поінформувала пресслужба ЛОДА, візит поважних гостей відбувся у вівторок,12 квітня. Під час спілкування з керівництвом та колективом будинку – інтернату, йшлося про заплановану у поточному році реконструкцію.

 «Під час візиту Віталій Загайний з Віктором Степанюком оглянули територію установи, корпуси та дах жилого корпусу, реконструкцію якого планується продовжити в 2021 році, в обласному бюджеті для цього передбачено 1,25 млн грн. В 2020 році проведено реконструкцію 500 кв. м даху.

Також з керівництвом установи узгодили плани щодо розвитку інтернату та надходження волонтерської допомоги для його підопічних», – йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОДА

 Нагадаємо:  Роздільський дитячий будинок-інтернат – це стаціонарна соціально-медична установа для постійного проживання 80 дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років та осіб з інвалідністю віком до 35 років з порущеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, освітніх послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Сьогодні у пансіонаті проживає 80 людей. Працюють тут 74 особи – це адмінперсонал, лікарський, середній медичний та молодший медперсонал, вихователі, господарсько-обслуговуючий, а також інші спеціалісти

Схожі повідомлення

Управління соцзахисту населення змінило графік роботи

admin3

Дорогі жінки, любі наші матері!

admin3

Парку на новороздільській набережній бути!!! Центральна площа також матиме фінансування!

admin3

На вказані недоліки – реагують діями

admin2

Приємний початок весни для 8 мільйонів людей: з 1 березня стартувала індексація пенсій

admin3

Новороздільська громада пошановувала матерів

admin2

Залишити коментар