16.5 C
Lviv
09.06.2023
Новороздільська ОТГ

Прочищення “автодорівських” вулиць – нарешті….

Ремонт доріг – нагальна потреба у всіх громадах. особливо навесні. Але на заваді – непідйомні суми, відсутність коштів, і навіть (хто би міг подумати) “прописка”…. Тобто, дороги є державні і комунальні, а точніше – у власності або автодорів, або міських (сільських) рад. І це також, повірте, має доріччя….

Хоча, після “ліричного” відступу поговоримо по справі. Дуже часто на різного роду засіданнях, зібраннях, виконкомі тощо (а питання доріг, повірте, актуальне завжди) сходяться на тому, що коштів на капітальні ремонти хоч і не має, але підтримувати їх (дороги) у належному стані дуже вартує. До прикладу, вчасно проводити водовідведення (чистити ті ж придорожні рови), прочищати узбіччя від зарослів – також дає свій результат.

Вулиця Ходорівська, яку, думаю, багато на світлинах і не впізнало, уже багато років стоїть у густих зарослях – навіть пішохідні доріжки заросли настільки, що пішоходи зазвичай прошкують проїжджою частиною, створюючи неоднозначні аварійні ситуації. Здається, багато хто навіть не знає, що там в тих кущах взагалі є пішохідні доріжки.

Доводи першого заступника міського голови Михайла Гулія були, напевно, аж надто переконливі, що сьогодні, 26 березня, працівники Миколаївського ДРП філії Дрогобицький автодор, вперше за багато літ, взялися прочищати узбіччя вулиці Ходорівської (від православної церкви вздовж, напроти ДМЗ “Карпати” і далі), вулиці, яка, до речі, числиться на їх обслуговуванні.

Результат приємно потішив – аж просвітліло, як мовиться. От якби довелося знову чекати до запланованогьо “кінця квітня-початку травня”, думаю. не дочекалися би такого “просвітління”, як і попередні роки.

Схожі повідомлення

Ярина Яценко про місця пошанування памяті та концепції їх розвитку

admin2

Вічная пам’ять!

admin3

Новий Розділ. Загинув юний офіцер

admin2

Палац Лянцкоронського – на аукціон

admin2

Стратегічне планування – важливо!

admin2

Новороздільці, долучайтеся до виготовлення окопних свічок – збором, діями, підтримкою

admin2

Залишити коментар