16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Оновлене укриття у Новороздільському ЗЗСО №4 відповідає мінімальним необхідним вимогам безпеки та комфорту

Про це повідомляє міський голова Новороздільської громади Ярина ЯЦЕНКО на своїй сторінці у Facebook:

На початку навчального року школи стикнулися із змінами в законодавстві, які регламентували вимоги до укриттів та не дозволяли більше облаштовувати їх на перших поверхах. Тому минулого року велику увагу ми приділили саме облаштуванню додаткових місць для укриттів у школах.

На фото – додатково облаштовані укриття в ЗЗСО 4.

До – це були приміщення висотою стель трохи більше метра які слугували місцем для мереж і ще “підпрацьовували” складами всякої шкільної всячини. Тут було вивезено великі об’єми землі аби досягнути необхідної висоти стель, залито стяжки, де необхідно перенесені мережі, а також проведені необхідні ремонтні роботи. Також додатково закуплені стільці. Роботи і закупівлі проведено за кошти міського бюджету

У співпраці з ЮНІСЕФ тут практично “з нуля” облаштовано санвузли для хлопчиків та дівчаток, а також, для людей з обмеженими можливостями.

Тепер це укриття відповідає мінімальним необхідним вимогам безпеки та комфорту.

Схожі повідомлення

Новий Розділ: захворюваність covid-19 йде на спад

admin2

Небайдужий «дорожній патруль»

admin2

Як депутати Новороздільської міської ради відвідують сесії

admin2

Заходи до 70-річчя Нового Роздолу

admin2

Авто від отців-сальваторіанців та Новороздільської громади – на фронт

admin2

Учасники семінару-практикуму для працівників закладів культури Новороздільської, Розвадівської, Миколаївської та Тростянецької громад «Інноваційний пошук – основа розвитку та функціонування закладів культури в сучасних умовах» обмінялися досвідом роботи

admin3