16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

Гран-прі! І не одне!

Всеукраїнський Фестиваль  “7 нот до успіху” (м. Львів), склад професійного журі якого викликало захоплення у Ірини Чернової, вручило гран-прі вокальному колективу «Eversong» вокальної студії Ірини Чернової Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Захопило настільки, що керівник студії розкрила ще один талант (після чисельних співочих перемог, проєктів, відеороликів) – поетичний: 

 • Моя душа не має відпочинку,
 • В крилатих мріях не існує меж.
 • Плекаю кожну мрію, як малу дитинку,
 • І прислуховуюсь до свого серця теж.
 • У кожному серденьку, ніби в скриньці,
 • Захований нам всім потрібний скарб.
 • Люблю цей скарб, як свою рідну неньку,
 • І розвиваю – бо це від Бога дар!
 • Для кожного в житті є шанс відкритись,
 • І я знаходжу цей талант.
 • Я розвиваю, скільки стане сили,
 • І не збиваюсь зі шляху, а йду вперед!

* * *

Друге Гран-прі – за коляду “Різдвяна зірка”,  де соло виконує о. Роман Штігер (Бог недарма зводить талановитих творчих людей у спільній справі), на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Winter Art Fest» у вокальній номінації (диплом ще від 31 січня довгенько «йшов» до переможців).

«Хочу вам трішки розказати саме про цю коляду, – ділиться Ірина Чернова новою звитягою у сооцмережах. – Всі ми пам’ятаємо передачу “У світі тварин”, де звучала прекрасна мелодія і майже ніхто не здогадувався, що це насправді уривок з великого твору аргентинського композитора – хорова кантата “Арієля Раміреса”. І насправді цей музичний фрагмент називається “Паломництво” і розказує про Йосифа і Марію, котрі йдуть до Вифлеєму.

Саме у виконанні нашого колективу ” Eversong ” ця мелодія зачепила найтоншу струну душі високоповажного журі, яке оцінило наш спів і нагородило найвищим званням Гран-прі.

Я щиро вітаю і вдячна о. Роману Штігеру за прекрасне соло і чудовий тембр голосу.

Також вітаю своїх співучих перлинок, які відтворили “смачну” сучасну гармонію, хоч було нелегко вивчити ці партії, але ви справилися на «всі сто» з поставленою ціллю і досягли найвищого результату. Ви – найкращі!  Дякую, Господи, що посилаєш мені хороших людей, з якими творимо “мистецтво” і прославляємо твоє святе ім’я. Веди нас дорогою правди».

 Воістину кажуть, щасливий не той, хто отримує – а хто віддає. Як співочі дівчатка віддають своє піднесене натхнення, як креативний їх керівник віддає вдячність усім, з ким  творить «мистецтво». Уміння бути вдячною – це ж найвище мистецтво?!

Дякуємо вам за спів і творчість. Творіть, розвивайтеся, даруйте радість, вокальна студія Ірини Чернової.

Схожі повідомлення

Помер перший кулеметник дивізії “Галичина”, миколаївчанин Леонід Муха

admin2

У сусідньому Верині горіли господарські будівлі. Врятовано лише дві…

admin3

У помешканні новороздільця-наркозбувача вилучили наркотичні засоби

admin2

Вітаємо переможців тенісного турніру Новороздільської ОТГ

admin2

Виставка учнів БДЮТ – до Дня міста

admin2

Ще одна гірка втрата в Новороздільській громаді

admin2

Залишити коментар