16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ матиме генплан!

Оперативно, прямо із засідання комісії обласної ради поінформувала депутат Львівської обласної ради (єдина від нашого міста), попередня очільниця міста Ірина КРАВЕЦЬ.

Новий Розділ включено до переліку населених пунктів, на розробку генпланів яких планується виділення коштів з обласного бюджету.

Це вирішено на обласній комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, яка сьогодні, 2 квітня, погодила перелік, який буде винесено на розгляд сесії.
Крім Нового Роздолу, співфінансування на розробку генпланів у випадку погодження сесією отримають: с. Карпатське (Боринська селищна рада), м. Стебник (Дрогобицька міська рада), смт. Стара Сіль (Старосамбірська міська рада), с. Вовче (Турківська міська рада), с. Чаплі (Хирівська міська рада) та с. Конопниця (Оброшинська сільська рада).

Ірина Кравець додала: “Тішуся, що вчасно (ще в січні на засіданні комісії) подала пропозицію виключити з обласної програми пункт, який унеможливлював співфінансування міст обласного значення. Завдяки цьому вперше моє рідне місто (та й інші міста Львівщини) мають реальний шанс закінчити розробку генплану. Маючи нарешті сучасний генплан, ми зможемо сформувати стратегію щодо розвитку території (замість продовжувати практику ситуативної розробки фрагментарних детальних планів)”.

Схожі повідомлення

У кафе – бар “Еліт” (Малехів) потрібні на роботу:

admin3

Хворих з Херсонщини прийняла Новороздільська міська лікарня

admin2

“Нафтогаз Тепло” подав графік відключень електроенергії у Новому Роздолі на березень – на випадок виникнення дефіциту

admin2

Новороздільський РАЦС – реорганізація не змінить умов та графіку роботи

admin2

“СКІФ” – чемпіон України!!!

admin2

Колектив ТОВ «Енергія – Новий Розділ» висловлює щирі співчуття інженеру з охорони навколишнього і природного  середовища Куприн Катерині Теодорівні з приводу передчасної смерті чоловіка її дочки ЯРОСЛАВА

admin3

Залишити коментар