16.5 C
Lviv
15.07.2024
Новороздільська ОТГ

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

1000-й зерновоз компанії Kernel заїхав на свій перший плановий ремонт через 3 роки з дня виготовлення у 2018 році – на Новороздільському підприємстві ДМЗ “Карпати”

Три роки плідної праці новими зерновозами моделі 19-6869 нашого виробництва, а вагон як новий, – не без долі гордості за свою роботу коментує ДМЗ «Карпати».

Це підприємство має потенціал і досвід для здійснення деповського, капітального і поточного ремонтів, на власних виробничих площах виконати послуги з ремонту колісних пар вантажних залізничних вагонів тощо. Сучасна організація ремонтного процесу дозволяє скоротити період простою вагонів і гарантує максимальну якість ремонту.

І це підтверджують усі, кому доводилося співпрацювати з ДМЗ “Карпати”.

Схожі повідомлення

Посвята учениці Вчительці Надії Петрівні КУЦЬ,

admin3

Пішов із життя наш воїн-захисник Сергій ДЗЬОБА, котрого здолала важка хвороба…

admin3

З Днем народження, шановний Володимире ЗАСАНСЬКИЙ!

admin3

Рік війни не змінив нашої традиції – прикрашати приміщення установи до Нового Року та Різдвяних свят. Наша ялиночка обов”язково дуже-дуже засяє після нашої ПЕРЕМОГИ!

admin3

На віче створено Координаційну раду. Співголови – начальник штабу “Аратти” Микола Пшик і перший заступник міського голови Михайло Гулій

admin2

Сьогодні у Новороздільському політехнічному фаховому коледжі важливий день, бо це день народження у нашого мудрого, розумного та найкращого директора – ДИДИШИНА  ІВАНА  СТЕПАНОВИЧА!

admin3

Залишити коментар