16.5 C
Lviv
18.06.2024
Україна

Росія підтягує техніку та укріплює оборонні позиції. Звіт СЦКК підтверджує різноманітні порушення і злочини терористів.

Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань РФ та її найманців, про що йдеться у звіті СММ ОБСЄ № 73/2021 від 30 березня.

Таке тривожне повідомлення щойно з’явилось на офіційній сторінці пресцентру ООС. Також у повідомленні йдеться про наступне.

29 березня патруль СММ ОБСЄ зафіксував 2 самохідні гаубиці 2С1 «Гвоздика» калібру 122 мм, які були розміщені з порушенням ліній відведення, поблизу населеного пункту Біле, неподалік Луганська на непідконтрольній Урядові України території.

За допомогою БПЛА дальнього радіусу дії, 28 березня, зафіксовано 20 танків на полігоні поблизу Бойківського та ще 3 танки поблизу населеного пункту Зернове, які належать збройним формуванням РФ. Танки розміщені за межами виділених місць зберігання озброєння на тимчасово окупованих територіях Донецької області.

Не зважаючи на підписані 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи додаткові заходи з посилення та контролю режиму припинення вогню, збройні формування РФ та її найманці продовжують перешкоджати роботі патрулів СММ ОБСЄ.

У пункті пропуску на кордоні біля Вознесенівки, озброєний найманець збройних формувань, пославшись на «накази від командирів», наказав патрулю Місії покинути цей район. На блокпосту у населеному пункті Старомихайлівка, озброєні найманці дозволили патрулю Місії проїхати у західному напрямку лише після 22-хвилинної затримки.

Також відбувалися затримки у доступі до виділених місць зберігання озброєння та військової техніки у непідконтрольних Урядові районах Луганської області. На одному – 23 хвилини, а на іншому – більш ніж пів години представники збройних формувань Російської Федерації, під різними приводами, затримували роботу патруля.

Російсько-окупаційні війська продовжують застосовувати стрілецьку зброю з метою перешкоджання роботі БПЛА патрулів ОБСЄ. Перебуваючи на непідконтрольний Урядові території, північніше Луганська, біля населеного пункту Весела Гора, представники СММ здійснювали огляд території за допомогою БПЛА малого радіуса дії.

Спостерігачі Місії почули 20 пострілів зі стрілецької зброї у напрямку БПЛА, після чого контроль над просторовим положенням літального апарату було втрачено. Повернути БПЛА не вдалося.Перешкоджання роботі СММ ОБСЄ з боку російських найманців набуло систематичного характеру, метою яких є затримки та не допуски патрулів до місць або об’єктів, на яких готуються та проводяться різноманітні порушення, обумовлені Мінськими домовленостями.

Також окупанти активізували роботу з дообладнання старих та облаштування нових оборонних позицій. 30 березня, передові підрозділи Збройних Сил України зафіксували інженерні роботи з просуванням у сторону лінії розмежування поблизу Павлополя, Донецької області.

Такі дії збройних формувань Російської Федерації продовжують дестабілізувати обстановку вздовж усієї лінії розмежування. З приводу цього порушення, Українською стороною СЦКК направлено ноту на СММ ОБСЄ.

Вкотре наголошуємо, що підрозділи Збройних Сил України знаходяться на позиціях і неухильно дотримуються зобов’язань, щодо всеосяжного режиму припинення вогню, які були досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

Схожі повідомлення

“Кишеньковий” злодій “чистив” гаманці пасажирів у громадському транспорті Львова

admin3

Рівненські правоохоронці не можуть знайти дитячу стоматологиню, що прославилась своїм садизмом.

admin1

Нове розстріляне відродження….

admin2

Історія рецидивіста: вийшов з ув’язнення, пограбував касу і…знову “світить” новий термін

admin3

Епіфаній благословив українців на боротьбу з окупантами

admin3

Лікарка психлікарні, що на вул. Кульпарківській у Львові, за хабар видала пацієнту-військовослужбовцю “потрібні” документи” про результати лікування. Правоохоронці затримали медикиню

admin3

Залишити коментар