16.5 C
Lviv
03.08.2021
Україна

24-річна дівчина врятувала життя бійцю під обстрілами російських снайперів

Сьогодні соціальну мережу облетіло це фото- тендітна юна дівчинка, з пшенично- русявою косою під каскою і пронизливим гострим поглядом, сповненим болю і втоми, та, водночас,-впевнености та відваги…

Її звати Світлана, вона бойовий медик, і у чорний день, коли російські снайпери в Шумах вбили чотирьох українських захисників, завдяки їй було врятоване життя ще одного бійця. Вона кинулась на поле бою і під обстрілами ворогів врятувала пораненого.

Військовий кореспондент, Ігор Левенюк на своїй фб сторінці цитує розмову з героїнею:

– То ви його врятували?

– Та ні, я думала тільки як би усе пошвидше зробити. Накласти турнікет і відтягнути його у безпечну зону…

– Але ж по вам стріляв ворожий кулеметник!

-Так, мабуть… Я про це вже не думала. – А якби ви не встигли накласти той турнікет?

– Я не знаю що б було…

– Скільки ви важите?

– 48 кілограмів..

.- А він?

– А він – більше…

– То, ви його врятували, людина ж вижила!!!!

– Та ні, я просто зробила усе що змогла…

А кажуть, що янголів не буває… Бувають!!! І виглядають інколи вони ось так. Це – Світлана, бойовий медик, яка без жодних вагань кинулася рятувати хлопців, що їх розстрілювали російські снайпери в районі Шумів. Дівчині 24 роки. За фахом вона лікар-реаніматолог. Могла б десь у затишній міській лікарні робити собі потихеньку лікарську кар’єру. А могла б і зовсім чкурнути до Польщі й отримувати там зарплату лікаря у десять разів більшу аніж у нас. Але, зараз вона тут. Разом із нашими захисниками місить багнюку у вологих окопах під Горлівкою. Думаєте таке тільки у кіно показують? Як санітарка чи медсестра тягне бійця з поля бою! Ні, таке буває насправді, у центрі Європи, де війна триває вже восьмий рік! І вона це зробила! І врятувала, людське життя, ризикуючи власним! За мужність і героїзм командування частини представило Світлану до нагороди орденом Богдана Хмельницького. І я хочу бути свідком вручення цієї нагороди, і дуже сподіваюсь, що ця нагорода знайде свою справжню героїню.

Андрій Цаплієнко, військовий журналіст також прокоментував неймовірної мужності вчинок дівчини:

Ця історія вразила навіть досвідчених військових кореспондентів. Загиблих у м’ясорубці, яку минулого тижня ворог влаштував українським захисникам під Шумами, могло бути більше. Але ця тендітна дівчина не віддала смерті нашого бійця: витягнула пораненого прямо під прицільним кулеметним вогнем. Вона пішла під обстріл, попри те, що бойовики відмовлялись припинити вогонь. Так. Саме так, як показуть в епічних фільмах. Тільки, на відміну від кіно, кров і кулі були справжні. Як і врятоване життя хлопця.

Що додати. Ми- непереможні, доки є такі Люди серед нас!

Схожі повідомлення

За осквернений пам’ятник Бандері засудили студента

admin2

Чи варто купити фотошпалери в вітальню в 2021 році

admin

Доброволець Друг Смурфик- маріупольський Ангел

admin1

Де оформити медичну страховку онлайн для іноземців, що в’їжджають в Україну?

admin

“Ціна питання” робочого дня київських податківців – 120 тисяч гривень

admin2

Техпластини : на що звернути увагу при виборі якісних техпластин

admin

Залишити коментар