16.5 C
Lviv
29.11.2023
Новороздільська ОТГ

Вісім ОСББ області отримали компенсацію за програмою енергомодернізації «Енергодім». В т.ч. – і новороздільське

Про це йдеться у повідомленні прес – служби Львівської обласної держадміністрації:

«Минулого тижня 8 ОСББ області, які скористалися програмою енергомодернізації багатоквартирних будинків програмою «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності», компенсовано 308 тис. грн. з обласного бюджету на відшкодування частини відсоткової ставки за отриманими кредитами.

Відшкодування здійснено в рамках Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки, згідно з якою вперше в Україні здійснюється підтримка ОСББ при роботі з ДУ «Фонд енергоефективності» на обласному рівні.

Львівщина є однією з регіонів-лідерів щодо роботи за програмою «Енергодім». Cтаном на сьогодні Фондом енергоефективності схвалено 42 заявки від ОСББ на впровадження енергоощадних заходів.

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний» на грантовій основі, з обласного бюджету додатково здійснюється відшкодування відсоткової ставки у розмірі 3%-10%.

«Впровадження заходів підвищення енергоефективності в житловому фонді дозволить покращити та створити комфортні умови проживання, скоротити споживання теплової енергії і, в кінцевому результаті, зменшити розмір «платіжок» за тепло», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Богдан Кейван.

Запрошуємо ОСББ брати участь в програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності» та енергомодернізовувати будівлі.

Як стало відомо редакції «Вісника Розділля» – у числі переможців і ОСББ з Нового Роздолу. Щоправда, із певними нюансами. Докладніше – згодом.

Схожі повідомлення

Передпасхальне: працівники ДП «Благоустрій» та КП «Розділжитлосервіс» наводять порядок у Новому Роздолі та Берездівцях. Аби на свята було чисто і світло…

admin3

Озеро Барвінок після грози (фото – Борисович Сергій)

admin3

Оголошення про зниження тиску подачі питної води у м. Новий Розділ та с. Берездівці

admin3

Ярина Яценко про життя Новороздільської громади у стані воєнного часу

admin2

1 грудня – освячення памятного хреста на місці останньої криївки біля с. Станківці

admin2

Браво, Кароліна Наконечна: Всеукраїнський конкурс мистецтв “Чорнобривці”- ПЕРШЕ місце, Міжнародний конкурс мистецтв “Кубок короля” – ДРУГЕ місце!

admin3

Залишити коментар