16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Вісім ОСББ області отримали компенсацію за програмою енергомодернізації «Енергодім». В т.ч. – і новороздільське

Про це йдеться у повідомленні прес – служби Львівської обласної держадміністрації:

«Минулого тижня 8 ОСББ області, які скористалися програмою енергомодернізації багатоквартирних будинків програмою «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності», компенсовано 308 тис. грн. з обласного бюджету на відшкодування частини відсоткової ставки за отриманими кредитами.

Відшкодування здійснено в рамках Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки, згідно з якою вперше в Україні здійснюється підтримка ОСББ при роботі з ДУ «Фонд енергоефективності» на обласному рівні.

Львівщина є однією з регіонів-лідерів щодо роботи за програмою «Енергодім». Cтаном на сьогодні Фондом енергоефективності схвалено 42 заявки від ОСББ на впровадження енергоощадних заходів.

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний» на грантовій основі, з обласного бюджету додатково здійснюється відшкодування відсоткової ставки у розмірі 3%-10%.

«Впровадження заходів підвищення енергоефективності в житловому фонді дозволить покращити та створити комфортні умови проживання, скоротити споживання теплової енергії і, в кінцевому результаті, зменшити розмір «платіжок» за тепло», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Богдан Кейван.

Запрошуємо ОСББ брати участь в програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності» та енергомодернізовувати будівлі.

Як стало відомо редакції «Вісника Розділля» – у числі переможців і ОСББ з Нового Роздолу. Щоправда, із певними нюансами. Докладніше – згодом.

Схожі повідомлення

Новороздільський почерк: три юні учасники турніру з дзюдо завоювали три призові місця!

admin3

Позитивний результат нового проєкту – кімната-їдальня в дії

admin2

Маленький ювілей великих діянь священика

admin2

Віддаймо шану Герою

admin2

Андрій БІЛОУС: «Управління житлово-комунального господарства – робота складна, але важлива і цікава»

admin2

Гран-прі! І не одне!

admin2

Залишити коментар