16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Маленький ювілей великих діянь священика


БФ Карітас Новий Розділ вітає свого очільника – директора благодійного фонду о. Івана Рибка з п’ятою річницею священичих свячень!

Саме цього дня, 22 грудня, 5 років тому, новороздільська Церква Різдва Пресвятої Богородиці збагатилася Великим даром доброго Пастиря!

“Прийміть наші слова вдячності за Вашу невтомну працю, бажання всім допомагати, за сили і час, які віддаєте на благо служіння людям. Бажаємо, отче, щоб Ваша щирість, доброзичливість, чуйність і мудрість надихала багатьох на Божу стежину. Нехай Господь Бог щедро благословляє Вас і вашу родину, а Пречиста Діва Марія, як Добра Мати, тримає вас під Своїм Покровом!” – вітає БФ Карітас.

І чимало добрих слів вдячності лунає на адресу о. Івана Рибка від людей та організацій, у яких він провадить свою діяльність. А таких є багато, адже активність та непосидючість отця добре знають у Новороздільській громаді. Многих літ успішних священичих свячень Вам, отче Іване!

Схожі повідомлення

Розгляд судового позову директорки НВК ім. Володимира Труша Євгенії ЧЕРНЮХ до відділу освіти, який тривав 5 років, завершився на користь позивачки. Сума компенсації за вимушений прогул – понад 600 тисяч грн

admin3

Новорічна ніч у Новороздільській громаді і на Львівщині

admin2

Стільсько…. Матеревбивство… І знову оковита…

admin2

ЦЕ МІСТО НА ІНШІ НЕ СХОЖЕ

admin3

Вітання з Днем Незалежності голови Народного Руху України Андрія КОРНАТА

admin2

Профспілкова організація Новороздільської ЗЗСО №3 отримала подарунок від закордонних партнерів

admin2

Залишити коментар