16.5 C
Lviv
24.07.2024
Україна

Європа перейшла на літній час, попри спільну згоду, що від переведень годинників треба відмовитись

Якщо Ви ще не перевели стрілочки годинника- нині саме час!

Усі 27 держав-членів ЄС в ніч на 28 березня перевели годинники на так званий “літній час”, попри наявність згоди про те, що від переведення треба відмовлятися.

Принципове рішення про те, що Євросоюз відмовиться від переведення стрілок на “літній” та “зимовий” час, було ухвалене ще у 2018 році. Тоді звучало очікування, що 2019 рік стане останнім коли держави ЄС будуть змінювати часовий пояс двічі на рік. Для цього усі столиці мали обрати, на якому часі вони залишаються – кожна держава мала обрати між “постійним літнім” та “постійним зимовим” часом.

Втім, дебати про це, а також ухвалення відповідних рішень затягнулися. Зараз у ЄС розрахують, що останні переведення час відбудуться у 2022 році.

Наразі час 8-ми держав ЄС синхронізований із українським. У ніч на неділю вони перевели годинники на часовий пояс “Грінвіч+3”, тобто той самий, який політики у Києві іноді називають “московським часом”. Це Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція та Кіпр.

Очікуються, що після скасування переведення більшість з них лишиться на літньому поясі на постійних засадах.

Нагадаємо, у постанові про відмову від переведення в Україні на літній час, йде мова і про встановлення “київського час”, що є важливим для збереження цілісності українських територій, де окуповані вже живуть за так званим “московським часом”.

Схожі повідомлення

Як самостійно пофарбувати авто?

admin

Довіра до Московії

admin3

Чим крафт пакети кращі за поліетиленові?

admin

Самопроголошена Енергодарська міська рада обіцяла власний “суд”, “міліцію” і звільнення від податків

admin2

Подарункові сертифікати у Львові – для неї, нього та навіть дітей!

admin

ДРУГ ЧЕРВЕНЬ (пам’яті командира 8-го окремого батальйону АРАТТА УДА Андрія Гергерта в День добровольця)

admin3

Залишити коментар