16.5 C
Lviv
07.12.2023
Україна

Європа перейшла на літній час, попри спільну згоду, що від переведень годинників треба відмовитись

Якщо Ви ще не перевели стрілочки годинника- нині саме час!

Усі 27 держав-членів ЄС в ніч на 28 березня перевели годинники на так званий “літній час”, попри наявність згоди про те, що від переведення треба відмовлятися.

Принципове рішення про те, що Євросоюз відмовиться від переведення стрілок на “літній” та “зимовий” час, було ухвалене ще у 2018 році. Тоді звучало очікування, що 2019 рік стане останнім коли держави ЄС будуть змінювати часовий пояс двічі на рік. Для цього усі столиці мали обрати, на якому часі вони залишаються – кожна держава мала обрати між “постійним літнім” та “постійним зимовим” часом.

Втім, дебати про це, а також ухвалення відповідних рішень затягнулися. Зараз у ЄС розрахують, що останні переведення час відбудуться у 2022 році.

Наразі час 8-ми держав ЄС синхронізований із українським. У ніч на неділю вони перевели годинники на часовий пояс “Грінвіч+3”, тобто той самий, який політики у Києві іноді називають “московським часом”. Це Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція та Кіпр.

Очікуються, що після скасування переведення більшість з них лишиться на літньому поясі на постійних засадах.

Нагадаємо, у постанові про відмову від переведення в Україні на літній час, йде мова і про встановлення “київського час”, що є важливим для збереження цілісності українських територій, де окуповані вже живуть за так званим “московським часом”.

Схожі повідомлення

Метод просування сайтом платним способом – контекстною рекламою

admin

  Життя  Олени Намазової вмить змінилося кільканадцять  років тому у  Херсоні, коли у  оселю її сім’ї з п’ятьма  діточками прийшли добрі люди і принесли дари і слово Боже. Відтоді вона глибоко увірувала у Всевишнього, який щодня дарує їй любов, світло надії і загартовує терпеливістю

admin3

У день народження путіна багато українців мріяли, що гідним «подарунком» для негідника – вбивці буде підрив Кримського мосту. І так сталося. Респект причетним до фейерверку!

admin3

Від наслідків стихії дороги Львівщини очищали 87 одиниць техніки, використано 466 тонн піщано – соляної суміші

admin3

17-річний дефлімпієць з Львівщини Денис Колб став віцечемпіоном світу з шахів

admin3

Росіяни знають, що вони нацисти, – Зеленський

admin3

Залишити коментар