16.5 C
Lviv
28.05.2024
Україна

Лікарі врятували дівчинку, 90% легенів якої уразив ковід-19

17-річна дівчинка з Ходорова була врятована львівськими медиками, від страшної недуги сьогодення!

Така дуже світла звістка з’явилась на офіційній сторінці пресцентру Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні Охматдит.

Ще одна перемога над важким COVID-19!Цього разу – знову дівчинка, знову складний випадок, знову ШВЛ з ЕКМО і знову підвищена тривога…Нашій пацієнтці – 17 років. З Ходорова її до нас привезла “швидка”. На початку березня у дівчинки піднялася температура, їй зробили тест і підтвердили коронавірус. Хоч тато дівчинки вчасно звернувся за допомогою, але стан дитини стрімко погіршувався, її перевели до реанімації і підключили до ШВЛ. Легені у дівчинки були уражені на 90%! Тому її підключили до ЕКМО. Такий апарат погодилася позичити Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова.

Коронавірус викликає атипову пневмонію, в результаті якої мембрани легень наповнюються рідиною, після чого настає смерть. Щоб цього не допустити, використовують екстракорпоральну мембранну оксигенацію (EКMO) або, як іще її називають,”штучну легеню”. ЕКМО забирав пацієнтки кров без кисню, насичував киснем і повертав в організм дитини. Якщо ШВЛ “дихає” за пацієнта через трахею, бронхи і легені, то ЕКМО насичує кров киснем через апаратуру через вену або артерію. Така “легеня” зробила своє і через 9 днів на ШВЛ і 7 днів на ЕКМО аналізи почали покращуватися.

І ось сьогодні, після всіх тестів, дівчинку нарешті зняли з ЕКМО!

Таке повідомляють нам наші неймовірні медики з “передової”. Бажаємо дівчинці найшвидшого одужання!

Дякуємо! Бережімось!

Схожі повідомлення

Молодь, зголошуйтеся – на стажування в апараті Верховної Ради України

admin2

Поле Скорботи у Дрогобичі: Коли ви вмирали – вам дзвони не грали…

admin3

У Софійському соборі освятили репліку меча покровителя українського війська – гетьмана Сагайдачного. ФОТО

admin3

13 вересня на зміну побратимам – землякам у зону ООС відбув виконувати свої обов’язки зведений загін поліцейських Львівщини

admin3

Наслідки війни: з початку року в Україні знищили понад 41 тисячу вибухонебезпечних предметів!

admin2

Львівщину очікує найскладніша зима

admin3

Залишити коментар