16.5 C
Lviv
17.04.2024
Новороздільська ОТГ

БЕРЕЗДІВЦІ: у цій крамниці можна придбати «Вісник Розділля»  і…все необхідне

Із створенням  Новороздільської ОТГ поступово розширюється і «географія»  розповсюдження «Вісника Розділля». У попередніх числа газети ми  вже інформували  мешканців об’єднаної територіальної громади, де саме вони можуть придбати «Вісник Розділля», який, нагадаємо, виходить друком щоп’ятниці. Донедавна це були магазини

в селах  Березина, Горішнє – Долішнє,  селищі Розділ.

 Декілька тижнів тому міська газета отримала «прописку» розповсюдження у найближчого новороздільського сусіда – с. Берездівці. Зокрема, «Вісник Розділля» можна придбати у торгівельному маркеті  «Кафе – продуктова крамниця», що навпроти приміщення сільської ради та місцевого поштового відділення. Користуючись нагодою, редакція висловлює вдячність  підприємцю – власнику, добродію Володимиру Залуцькому за те, що відгукнувся на пропозицію і, як кажуть, дав зелене світло реалізації «Вісника Розділля» у магазині.

До слова, як повідомив пан Володимир, який у минулому працював у одному з цехів РДГХП «Сірка» та ЗСМД, підприємництвом він вже займається понад 20 років, звісно, на початках неабияк хвилювався як «піде» його торгівельна справа у Берездівцях, звідки родом. Тоді він, схоже, не уявляв, що має приховану комерційну жилку. Одне слово, бізнес пішов – його крамниця стала однією  з найпопулярніших у Берездівцях, а можливо, і одноосібно  лідирує за відвідуваністю покупців. У запропонованому  покупцям асортименті  усього вдосталь, що потрібно мешканцям села,  як кажуть, від «а» до «я». Та і ціни не надто «кусаються», а на деякі товари – навіть нижчі, аніж в Новому  Роздолі.  Секрет простий – пан Володимир прислухається до відгуків покупців, цікавиться ціноутворенням у інших торговельників, та, відповідно, коригує деякі  ціни, аби, як кажуть, і  людям, і собі було добре. От тому товар у продуктовій крамниці  розходиться інколи, як гарячі пиріжки. Та і  продавчині тут працюють на відповідному рівні – ввічливо обслужать, нададуть пораду, от забув тільки поспитатися, чи на «хрестик» дають товар, як це в моєму рідному селі Голешеві колись було. Одне слово,  як на підбір приємні пані.

А ще, імовірно, зважаючи на близькість і сільської ради, і пошти, біля магазину мешканці полюбляють зупинитися на хвилю – другу і погомоніти поміж собою про те, про се – про сільські новини, про господарські питання та роботу сільського «уряду», навіть  про когось, хто «відзначився» ( у позитивному або ж навіть від’ємному сенсі). У селі ж, як кажуть, усе і всі на виду.

А відколи тут реалізують «Вісник Розділля», то, звичайно, можуть обговорити і якусь публікацію.  Що й казати, у гарному та привабливому місці розповсюджується міська газета. Заходьте у Берездівецьку продуктову крамницю – і переконаєтесь…

Іван БАСАРАБ    

Схожі повідомлення

Велопробіг Дружби “Шляхами білих хорватів”: 11 історичних локацій та кава у “Старій школі”. Долучайтеся!

admin2

Андрій БІЛОУС: «Управління житлово-комунального господарства – робота складна, але важлива і цікава»

admin2

“Кубок Мікльоша 2023”: у неділю ФК “Новий Розділ” приймає вдома ФК “Кохавинка” (Гніздичів)

admin3

«Зустріч» із полеглим смертю хоробрих героєм війни Андрієм Марунчаком: 14 лютого – у Будинку воїна у Львові, а 20-го – у новороздільському МБК»Молодість відбулися прем’єри фільму «Бандєровци…»

admin3

Олександр, син подружжя Костишиних (він же – онук подружжя новороздільців Михайла та Зоряни Рудницьких та племінник геніального українського піаніста – віртуоза світлої пам”яті Олега Рудницького), лауреат ІІ ступеню на ІІІ Міжнародному конкурсі “Шопенівська весна”. Браво, юний маестро!

admin3

Ріст захворюваності на ковід – на Львівщині і у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар