16.5 C
Lviv
01.03.2024
Україна

Активісти заблокували російську автозаправку на Львівщині

25 березня на Львівщині, неподалік села Тростянець, активісти Haцioнaльного Kopпycу заблокували заправку Glusco, яка має російське коріння та тісно пов’язана з Віктором Медведчуком.

Про це повідомив на фб-ресурсі начальник штабу Львівського обласного осередку Haцkopпycу Богдан Бордун.

Попри санкції РНБО проти бізнесу кума Путіна та його партнерів, чимало підприємств спонсорів тероризму, зокрема у Львівській області, досі працюють. Тому націоналісти облили червоною фарбою будівлю заправки і бензоколонки, заклеїли і замалювали вітрини інформаційними наліпками та написами.

Нацkopпус Львівщини в межах кампанії проти бізнесу колаборантів продовжує проводити акції, спрямовані на закриття усіх підприємств, що належать проросійським нардепам, чи мають стосунок до країни-агресора. Такі ж заходи біля російських заправок HK сьогодні проводить по всій Україні.

Зазначимо, заправки Glusco не платять податки та торгують неякісним пальним! Це було встановлено під час слідчих дій СБУ. Служба безпеки два тижні тому провела обшуки в мережі заправок Glusco. Як наслідок, було відкрито кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу. До того ж купівля палива на заправках Glusco – це майже прямий прибуток Росії. А за гроші, які мережа заправок отримує в Україні, російські військові та їх маріонетки – терористи “ДНР/ЛНР” – вбивають українців!

Ми не миритимемось з кривавим бізнесом спонсорів тероризму в Україні й домагатимемось від влади системних дій для припинення цього неподобства!

Таким переконливим і чітким є меседж НацКорпусівців Львівщини ворогам, колаборантам і громаді, що не завше усвідомлені, що можливо гроші, які ми платимо за буденні послуги йдуть не у державну казну- а на патрони окупантів для вбивства українців.

фото: НацКорпус

Схожі повідомлення

Чинники, що впливають на зміну ціни лінолеуму

admin

Samsung Galaxy S22: чи варто купувати?

admin

Аферисти з Львівщини впровадили схему незаконного збуту ввезених в Україну бронежилетів начебто для потреб військових. “Підприємців” викрито, триває досудове розслідування

admin3

Перші дні зими – перший переохолоджений потрапив у лікарню

admin3

На що слід звернути увагу при виборі дивана для кухні

admin

Начальник Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук повідомила про ракетні удари ворога по Прикарпаттю

admin3

Залишити коментар