16.5 C
Lviv
30.05.2023
Україна

Активісти заблокували російську автозаправку на Львівщині

25 березня на Львівщині, неподалік села Тростянець, активісти Haцioнaльного Kopпycу заблокували заправку Glusco, яка має російське коріння та тісно пов’язана з Віктором Медведчуком.

Про це повідомив на фб-ресурсі начальник штабу Львівського обласного осередку Haцkopпycу Богдан Бордун.

Попри санкції РНБО проти бізнесу кума Путіна та його партнерів, чимало підприємств спонсорів тероризму, зокрема у Львівській області, досі працюють. Тому націоналісти облили червоною фарбою будівлю заправки і бензоколонки, заклеїли і замалювали вітрини інформаційними наліпками та написами.

Нацkopпус Львівщини в межах кампанії проти бізнесу колаборантів продовжує проводити акції, спрямовані на закриття усіх підприємств, що належать проросійським нардепам, чи мають стосунок до країни-агресора. Такі ж заходи біля російських заправок HK сьогодні проводить по всій Україні.

Зазначимо, заправки Glusco не платять податки та торгують неякісним пальним! Це було встановлено під час слідчих дій СБУ. Служба безпеки два тижні тому провела обшуки в мережі заправок Glusco. Як наслідок, було відкрито кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу. До того ж купівля палива на заправках Glusco – це майже прямий прибуток Росії. А за гроші, які мережа заправок отримує в Україні, російські військові та їх маріонетки – терористи “ДНР/ЛНР” – вбивають українців!

Ми не миритимемось з кривавим бізнесом спонсорів тероризму в Україні й домагатимемось від влади системних дій для припинення цього неподобства!

Таким переконливим і чітким є меседж НацКорпусівців Львівщини ворогам, колаборантам і громаді, що не завше усвідомлені, що можливо гроші, які ми платимо за буденні послуги йдуть не у державну казну- а на патрони окупантів для вбивства українців.

фото: НацКорпус

Схожі повідомлення

Радник Єрмака Арестович збирається йти в президенти

admin3

Опалювальний сезон та експорт врожаю: Максим Козицький взяв участь в урядовому селекторі

admin3

Перша бойова втрата березня.. Під обстрілом російських окупантів загинув український захисник.

admin1

Ракетна програма України не зупинялася жодного дня, – Данілов

admin3

Тринадцятий апостол

admin3

10 переваг шугаринга. Думка майстра.

admin

Залишити коментар