16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Місто без тепла: “гаряча” нарада

Другий день поспіль відбувається засідання комісії ТЕБ та НС Новороздільської міської ради.

У п’ятницю – з приводу посилення карантинних заходів у Новороздільській громаді з 20 по 29 березня.

В суботу – з приводу відсутності теплопостачання міста.

У ніч з четверга на п’ятницю, 19 березня, о 4.30 ранку зупинилася Новороздільська ТЕЦ. Відсутність тепла, до того ж, у всьому місті, при мінусових температурах, швидко відчули мешканці.

Навіть в.о. директора ТОВ “Нафтогаз Тепло” Федір Шевченко вийшов “в ефір”, звернувшись до мешканців Нового Роздолу на фейсбук-сторінці підприємства.

Аварійна бригада виявила порив на вулиці О. Довженка на магістральному трубопроводі діаметром 500 мм, і прийшла до висновку: пошкоджену частину теплотраси довжиною понад 3 метри необхідно замінити. Ремонтні роботи тривають і нині, 20 березня: “нафтогазівці” “звітують” в інтернет-мережі.

Суботнього дня знову зібралася комісія з ТЕБ та НС Новороздільської міської ради.

Присутні “герої дня” – ТОВ “Нафтогаз Тепло”, зокрема, директор Філії «Новороздільська ТЕЦ» ТОВ «Нафтогаз-тепло» О.Ямельницький і начальник відділу теплових мереж О.Николин поінформували – тимчасово припинено теплопостачання до ТП (теплового пункту) №2 і №4. Тобто 57 будинків “без тепла”:

ТП №4 – вул. В. Стуса, 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10. Пр. Т. Шевченка, 31, 31а, 33, 33а, 37, 39, 39а, 39б, 41,41а. Вул. А. Шептицького, 1, 1а, 1б, 3, 3а, 9, 11, 15а. Школа № 5

ТП №2 Вул. С. Бандери, 3, 3а, 3б. Бул. О. Довженка, 8, 10, 12, 14. Пр. Т. Шевченка, 32, 32а, 34, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 40б, 42, 44. Вул. Лесі Українки, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27. Дитяча установа №8.

19 березня ввечері “запустили” тепло в лікарні. На щастя, з понеділка, 22 березня, на весняні канікули пішли школярі.

А от дитячі садочки 7 і 8 – “холодні”. Тож під питанням, як вони працюватимуть з понеділка. Чи не прийдеться працювати у дистанційному режимі?

Справа в тому, що без тепла залишилося більше 57 будинків, як звітував “Нафтогаз тепло”. Адже відключено було все місто, тож тепер доводиться, як під час запуску, “розповітрювати” систему, в багатьох квартирах склалися аварійні ситуації – тобто прорвало труби, протікають крани тощо. Сантехніки КП “Роздіжитлосервіс” працюють щоденно без вихідних – робочих рук не вистачає на всі виклики (лише станом на обід суботи – понад 100 заяв на сантехнічні роботи).

Зауваження і претензії зіучали голосно: зокрема, чому третій рік поспіль опалювальний сезон у місті як на пороховій бочці, чому в інвестиційну програму не закладено заміну теплотрас, де вони абсолютно не підлягають ремонту, чому знову відбулися гідроудари, які і спричинили пориви в трубах помешкань городян, і чому про це не говорять тепловики, хто відшкодує безпербійну роботу жеківців у патових ситуаціях, які і створені з вини, як стверджував представник ТОВ “Енергія-Новий Розділ”, нефахової діяльності “Нафтогаз Тепло”, чому, врешт, немає ніякої комунікації між комунальними установами – дозвонитися до “Нафтогаз Тепло” ніяк не можуть навіть керівники чи то КП РЖС чи то міських установ (до речі, ні диспетчерів, ні ніяких інших телефонів вони так і не надали).

Залишати безнаказанною таку роботу не можна, однак пошук винних – це вже справа службового розслідування.

Наразі рішенням комісії ТЕБ та НС зобов’язано ТОВ “Нафтогаз Тепло” до 13.00 год завтрашнього недільного дня, 21 березня, подати теплоносій до всіх будинків, а також відновити теплопостачання у дитячих садочках №7 і №8 та школі №5, як і у всіх будинках міста.

О.Ямельницький пообіцяв начальнику відділу освіти Г. Панчишин до кінця робочого дня 20 березня запустити теплоносій і провести запуск тепла у двох дитячих садочках.

у неділю, 21 березня, о 15.00 год про виконані зобов’язання мають прозвітувати першому заступнику міського голови М.Гулію усі учасники наради.

Схожі повідомлення

В Новороздільській громаді вшанували пам”ять жертв Голодомору

admin3

Ми можемо жалітися на долю…

admin3

Не стало Вчителя…

admin2

Будинок дитячої та юнацької творчості – кузня творчих кадрів

admin2

Герої не вмирають!

admin3

Казка в гостях у Тужанівцях

admin2

Залишити коментар