16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Росіяни вбили українського захисника. Щодня загиблі, а реакції головнокомандувача немає…

Злочинні окупаційні російські війська прицільно обстріляли з озброєння різного калібру позиції ЗСУ під Водяним на Донеччині, один український військовий загинув.

Про це в п’ятницю, 19 березня, повідомили в пресцентрі оперативно-тактичного угруповання “Схід”.

Зазначається, що окупанти вели вогонь із мінометів 120-го калібру, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. “В результаті ворожого обстрілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав поранення не сумісне з життям. Командування висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого захисника”, – йдеться в пресрелізі.

Повідомлється, що на обстріл російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь. На місці події працюють посадові особи бригади та група оперативного реагування військової служби правопорядку ЗС України.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Схожі повідомлення

“Акулячі історії”: не можна дегуманізувати тих, хто від початку є поза людським

admin3

Навіщо купувати набори для приготування пива?

admin

У Києві відбувся муніципальний форум «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України», у якому взяла участь делегація Львівщини

admin3

Міст до могили князя Святослава – у Гребенові

admin2

Якого кольору вибрати диван у вітальню

admin

Сьогодні зранку у с. Малі Грибовичі біля Львова в палаючому будинку від задимлення загинули двоє діток- 6-річна дівчинка та 4-річний хлопчик. Бабуся, а згодом і пожежники, так не змогли врятувати малят

admin3