16.5 C
Lviv
29.05.2023
Стрийщина

“ХАП-ОК” тренувався подолати пожежу

Сьогодні, 16 березня, Миколаївський РС ГУ ДСНС України у Львівській області проводив пожежно-тактичне навчання в готельно-розважальному комплексі «Хап-Ок».

Легенда така: умовна пожежа виникла на другому поверсі в одній із кімнат будівлі внаслідок короткого замкнення електромережі; в приміщенні знаходилась людина, яка самостійно не могла вибратись, вогонь швидко поширювався в просторі, утворилося щільне задимлення. Працівники готелю, які вчасно виявили загорання, повідомили про пожежу Службу порятунку.

Прибувши на місце події, вогнеборці, працюючи в апаратах захисту органів дихання та зору, у складі ланки газодимозахисної служби вивели на свіже повітря потерпілого, здійснили розвідку пожежі, та успішно ліквідували умовну пожежу.

Рятувальники в деталях розповіли працівникам “Хап-ок” про першочергові дії в разі виникнення пожежі, довели основні правила користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками) та провели інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки.Такі навчання проводяться з метою забезпечення безпечного та ефективного рятування людей та гасіння пожеж на об’єктах з масовим та цілодобовим перебуванням людей.

Схожі повідомлення

Регіональна ліга ДЮФЛ: дві команди АФ “Розділля” – одна поразка, одна перемога…

admin3

ДТП із жертвами на пішохідному переході

admin2

Електронні земельні аукціони узаконені і почали діяти з 6 липня 2021 року

admin3

Дрогобицьких грибників розшукали рятувальники

admin2

Із 4 червня 2021 року в Україні запроваджена цільова модель формування та видачі «е- лікарняних»

admin3

Напад на салон краси у Львові

admin2

Залишити коментар