16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Стихійні сміттєзвалища – чи така вже рідкість?

     Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області, реагуючи на звернення громадянина, провели державний нагляд (контроль) на території Миколаївської ОТГ.

       Під час виїзду 15 березня інспектори встановили несанкціоновано розміщене сміттєзвалище орієнтовною площею 750 кв. м вздовж дороги біля села Вербіж в напрямку сіл Кагуїв та Гонятичі.

     Інспекцією готується лист до скерування на адресу Миколаївської ОТГ щодо вжиття заходів та належного реагування відповідно до повноважень, встановлених законодавством України. 

А на ваших теренах є стихійні сміттєзвалища?

Схожі повідомлення

Львів. Новорічна ніч. Вбивство, 9 ДТП, 164 виклики 102

admin2

Вантажівка збила двох молодих людей з Верхнє Синьовидного

admin2

Смертельна ДТП поблизу с. Заклад Стрийського району: один загиблий, 16 травмованих, серед яких четверо дітей

admin3

У Стрию з нагоди 120-річчя створення Народного дому Блаженніший Святослав освятив наріжний камінь пам’ятника отцеві Остапу Нижанківському

admin3

У Червонограді затримали 32-річного вбивцю 72-літнього чоловіка

admin2

Два зловмисники зі Стрийського району заготували до розповсюдження 200 готових закладок з наркотиками, однак їхній “бізнес” викрили поліцейські

admin3