16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Стихійні сміттєзвалища – чи така вже рідкість?

     Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області, реагуючи на звернення громадянина, провели державний нагляд (контроль) на території Миколаївської ОТГ.

       Під час виїзду 15 березня інспектори встановили несанкціоновано розміщене сміттєзвалище орієнтовною площею 750 кв. м вздовж дороги біля села Вербіж в напрямку сіл Кагуїв та Гонятичі.

     Інспекцією готується лист до скерування на адресу Миколаївської ОТГ щодо вжиття заходів та належного реагування відповідно до повноважень, встановлених законодавством України. 

А на ваших теренах є стихійні сміттєзвалища?

Схожі повідомлення

У Верині пожежники врятували житловий будинок

admin2

Унікальний жовто-блакитний сир фермерів з Львівщини

admin2

Сьогодні, 2 листопада, Львів прощається з чотирма Героями

admin2

11-річна дівчинка травмована внаслідок ДТП на Стрийщині

admin2

З місця ДТП втік співробітник поліції

admin2

У Львові поліцейські затримали підозрюваних у вчиненні крадіжки з магазину

admin2