16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Лікарня належно підготувалася до проведення щеплень «антиковідною» вакциною»

Про це поінформувала репортера «Вісника Розділля» заступниця головного лікаря Новороздільської лікарні Ольга Шелудько у четвер, 4 березня. З даного приводу Ольга Ярославівна надала вичерпний коментар:

  • – Наразі сформовано одну мобільну медичну бригаду, яка здійснюватиме щеплення населення «антиковідною» вакциною  у медичних установах Львівської області. Поки що Новороздільська лікарня не володіє інформацією стосовно напрацьованого механізму проведення таких вакцинацій. Щодо готовності до проведення щеплень, то ситуація наступна: у нашій лікарні діє кабінет щеплень, призначено лікаря і медичну сестру, які займатимуться цим питанням. Відповідальними за організацію проведення вакцинації у міській лікарні є заступник головного лікаря з поліклінічної роботи і первинної медичної допомоги та експертизи тимчасової непрацездатності ірина крижанівська та завідувач відділенням первинної медичної допомоги  Віталій Андріюк , а сімейний лікар Іванна Романишин  відповідатиме, власне,  за дотримання процедури  щеплення у поліклініці лікарні.
  • – Як швидко лікарня буде мобілізована на проведення щеплень, коли надійде відповідне розпорядження з ЛОДА та профільного медичного департаменту про виділення та скерування у Новий Розділ вакцин?
  • – До цієї події лікарня підготувалася належно і заздалегідь: вакцину  ми зможемо , не зволікаючи, привезти своїм транспортом, адже у наявності є так звані холодові сумки з дотриманням відповідного холодового ланцюга. Так що очікуємо старту вакцинації у міській лікарні з оптимізмом.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Свято наближається…

admin2

“Нафтогаз Тепло” “поскаржився ” на Новий Розділ в антимонопольний комітет

admin2

ОСУ! Вихованці “КЕЙКО” – призери Кубку Львівської області

admin2

Велопробіг Дружби “Стежками білих хорватів” – враження неперевершені!

admin2

БібліоРозділля – переможець! Новороздільська громада – активна!

admin2

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Станом на 3 вересня провакциновано 5 тисяч 211 мешканців Новороздільської громади. Серед освітян – першими вакцинувалися педагоги ЗШ №5 і ЗШ №2. Найвищий відсоток щеплень – у Роздільській СШ і Берездівецькому ДНЗ»

admin3

Залишити коментар