16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

«Араттівець» Іван Василишин відкрив регіональний тенісний турнір, присвячений 7-й річниці Героїв Небесної Сотні, а згодом учні мірялися силами. Як завжди, перемогли сильніші

Під звуки мелодії маршу учасники турніру ДЮСШ – Сколе, Миколаєва, Нового Роздолу заходять в спортзал, опісля звучить гімн України – так відбувається   відкриття турніру з настільного тенісу, присвяченого 7-ій річниці на честь Героїв Небесної Сотні. До присутніх звертається  Іван Василишин, безпосередній учасник подій на Майдані того кривавого лютого, доброволець «Аратти», який цікаво і детально розказав про все,  що бачив і що пережив в ці страшні дні 20 лютого 2014 року. Тож молодому поколінню треба пам’ятати про тих, хто загинув, виборюючи нашу незалежну Україну. Також з привітанням виступив директор ДЮСШ Ярослав Вацик.

Цей турнір проводився в парних і особистих заліках – всього взяли участь 7 команд: 3 старшої групи і 4 молодшої груп. В підсумку змагань місця поділили так: у старшій групі першою була команда з Миколаєва, друга – Новороздільська, третя – зі Сколе. В молодшій групі усі команди набрали однакову кількість очок як в іграх, так і в партіях і поділили I місця. 4-те місце посіла  друга команда Нового Роздолу.

В особистих змаганнях прийняли участь 19 чоловік. У старшій групі (9 учасників) місця поділили так: I місце – Сергій Цигульов, II місце – Микола Костів, III місце – Марта Дідула.

В молодшій групі (20 учасників): I місце – Сергій Корецький, II місце – Емма Вишивана, III місце – Максим Харочко.

Хочу сказати декілька похвальних слів про нашу перспективну тенісистку Емму  Вишивану (учениця ЗШ №5), яка в своїй групі, як кажуть, «поклала на лопатки»  90% хлопців і виборола друге особисте місце – молодець! Також хочу відзначити молодих тенісистів, які займаються менше року, яким до призерів ще далеко, але ці хлопці  подають великі надії. Це Польовий Денис (СШ №4), Буров Едуард (СШ №4), Білявський Дем’ян (СШ №4), Щербаков Ігор (ЗШ №5).

Усі призери в парних і одиночних розрядах нагороджені грамотами.

Михайло БІЛЯВСЬКИЙ, тренер-викладач Новороздільської ДЮСШ

На фото:  призерка особистої першості Новороздільської ДЮСШ Емма ВИШИВАНА

Схожі повідомлення

Коли не вистачило коштів на лікування дружини, мені допоміг колектив сантехслужби на чолі з Петром Будзаном, а також керівна ланка КП «Розділжитлосервіс»

admin3

Вітання з Днем Незалежності міського голови Ярини ЯЦЕНКО

admin2

Будинок дитячої та юнацької творчості – кузня творчих кадрів

admin2

Новороздільська громада у жалобі – двоє загиблих захисників!

admin2

Благодійний концерт – “Музика заради життя”

admin2

Графік роботи виїзної бригади по онкопревенції жіночого населення у Новороздільській громаді

admin2

Залишити коментар