16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

Реконструкція площі триває: відбувається демонтаж теплотраси та фрезерування асфальто – бетонного покриття

Сьогодні на центральній  площі, де відбувається масштабна реконструкція, з’явилася потужна техніка із маркуванням «Укртрансгаз», яка одразу ж привернула увагу містян.

Як з’ясував репортер «ВР», у  Новий Розділ прибули працівники БМУ №8 «Укргазпромбуд» із с. Угерсько Стрийського району, щоб провести демонтаж теплотраси, що проходить «під площею». Нагадаємо, що центральну площу під землею пересікають дві труби (подаючий трубопровід  і зворотній), які  подають теплоносій у Будинок культури,  дев’ять навколишніх житлових  будинків та у СШ №2. Також до цієї  мережі входять  будинки, що розташовані нижче  від МБК «Молодість» – по пр. Шевченка та вул. Яворницького. До речі,  ці труби були тут змонтовані  ще у 80-х роках минулого століття. Минулого тижня  працівники цеху теплових мереж ТОВ «Нафтогаз Тепло» здійснили земляні роботи, аби підготувати  доступ до бетонних лотків, по яких проходять труби, щоб провести їх заміну на нові.

Власне, як повідомив майстер БМУ №8 Володимир Струк : Сьогодні, 12 жовтня, працівники нашого підприємства розпочали   демонтаж теплотраси (діаметр труб 250 мм) на центральній площі.

Вказані роботи будуть продовжуватися ще 2-3 дні, а після цього, звичайно, проведемо монтаж нових труб». На запитання, чи  темп робіт може сповільнити негода, ба ж осінь надворі, Володимир Юрійович сказав: «Ми на це зважатимемо, оскільки маємо відповідний досвід, адже займаємося демонтажем і монтажем і не такого рівня,  зокрема, магістральними трубопроводами на об’єктах Львівської області».

* * *

Цього ж дня працівники іншого підприємства, яке залучили до реконструкції площі, продовжили фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття.

Одне слово, на майдані гаряча пора, робота кипить…   

Схожі повідомлення

“СКІФ” – повний комплект перемог у сезоні!

admin2

“Барви” відзначили уродини рідного міста

admin2

Конкурс на посади директорів трьох Новороздільських , Березинської, Гранки – Кутівської та Роздільської загальноосвітніх шкіл завершився. Підсумки

admin3

Новороздільська ОТГ у рейтингу кращих громад Львівщини

admin2

Мужні перукарі “Геліни”

admin2

Новороздільська громада пошановувала матерів

admin2

Залишити коментар