16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Гряде серйозне протистояння із ТОВ «Нафтогаз Тепло» за прийнятні для громади тарифи

З понеділкової апаратної наради

До такого сценарію  спонукає позиція ТОВ «Нафтогаз Тепло», яке пропонує міській владі підтримати їхній розрахунок тарифу на теплопостачання  – 2400 гривень за гігакалорію. Як наголосила Ярина Володимирівна, «нас просто «добиває» «Нафтогаз – Тепло», яке уперто наполягає саме на цій сумі. Не впевнена, що ми можемо собі дозволити таку високу ціну – майже удвічі збільшення тарифу. Утім, нам слід дотриматися відповідного процесу згідно з передбаченою процедурою, але, вважаю, що до обговорення цієї  теми має долучитися і громадськість». До слова, має намір підвищити тариф на воду і ТОВ «Енергія – Новий Розділ», щоправда, на невеличку суму, оскільки у цього підприємства накопичилась заборгованість по зарплаті. Тож з цієї причини, очевидно, пропозиція «енергетиків» не викликатиме великого спротиву.

Новороздільська ОТГ у 20-ці кращих громад Львівщини (із 73-х)!

А розпочалася минулопонеділкова апаратна нарада із повідомлення міської головині Ярини Яценко про підсумковий рейтинг кращих 20 громад Львівської області, який днями оприлюднив фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу»  відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад». У цьому переліку Новороздільська ОТГ перебуває на 16 місці. «Начебто і не на верхніх щаблях, – відзначила Ярина Володимирівна, – однак і цей результат можна вважати пристойним, зважаючи, що вказаний Фонд укладав Рейтинг, порівнюючи низку досягнутих показників за 6 місяців, які бралися  до уваги при оцінці інституційної спроможності і сталого розвитку з – поміж 73-х громад Львівщини».

У порядку інформування Ярина Володимирівна зазначила, що Рейтинг кращих громад Львівщини обраховується   Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу»  кожні 6 місяців. «Тож до наступного оцінювання, яке відбудеться влітку, а саме 1 липня ц.р., слід усім добре постаратися, аби показники Новороздільської ОТГ були ще вищими»,  – завершила Я. Яценко.

Невдовзі представник колишнього райвідділення Пенсійного фонду обслуговуватиме мешканців нашої ОТГ у  нашому місті та Роздолі….

До такого взаємоприйнятного фінішу наближаються перемовини міської влади із керівництвом колишнього Миколаївського  районного відділення Пенсійного фонду України, повідомила Ярина Яценко. «Минулого тижня під час чергової  зустрічі з начальником цієї установи Надією Максимович, – продовжила очільниця міської ради, – йшлося про досягнення домовленості, аби мешканці сіл, що входять у Новороздільську ОТГ, обслуговувалися та отримували  консультації представником Пенсійного фонду  у визначені угодою дні у нашому місті та селищі Роздолі. За принципом : фахівці міського відділення ПФ здійснюють обслуговування новороздільців та мешканців сіл Берездівці, Гранки – Кути, Підгірці, Тужанівці, Горішнє – Долішнє, а також надають консультації як щодо нарахування та виплати пенсій, так і щодо допомоги за померлими,  а у селищі Роздолі –  раз у місяць ( у третій четвер місяця) буде здійснюватися прийом громадян“.

Отакий, власне, невдовзі  буде запроваджений механізм. А наразі  мешканці Роздолу та Березини змушені будуть і надалі їхати для оформлення своїх справ у Миколаїв, поки тамтешнє райвідділення ПФ остаточно не переформатується в структуру ОТГ .

…за схожим сценарієм у Новому Роздолі  з громадянами працюватиме і представник Стрийського БТІ

Зокрема, відзначила Ярина Яценко, під час нещодавньої зустрічі з начальником Стрийського БТІ п. Петрівським досягнуто домовленість про те, що незабаром буде підписано спільний Меморандум, згідно з яким мешканці Новороздільської ОТГ, які досі їздили до Стрия, щоб оформити  відповідні довідки стосовно  права власності, мали можливість отримати дану послугу у нашому місті. Для цього у Новий Розділ у визначений день   прибуватиме працівник із Стрийського БТІ. Дано доручення після підписання Меморандуму підготувати відповідне рішення виконкому.

Іван БАСАРАБ   

Схожі повідомлення

Новороздільська ЗШ №5 – вчимося у минулого, працюючи сьогодні, плекаємо майбутнє

admin2

Нова музична вершина Тетяни Івать

admin2

Відео про рідне місто контрастів

admin2

Завтра, 6 серпня, – благодійний велопробіг “Сила в єдності”

admin2

Березина – 14 липня не буде води!

admin2

Напередодні провели толоку в майбутньому сквері «Єднання»

admin3

Залишити коментар