20.8 C
Lviv
16.05.2021
Новороздільська ОТГ

Львівська облрада ухвалила Звернення щодо обвинувального вироку у справі Сергія Стерненка. У містах України – акції на підтримку патріота з Одеси

 

 23 лютого Львівська обласна рада  ухвалила  ЗВЕРНЕННЯ  до Президента України, Генерального прокурора України, Верховної Ради України та Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини щодо обвинувального вироку у справі одеського активіста та блогера Сергія Стерненка:
 
“Ми, депутати Львівської обласної ради, стурбовані обвинувальним вироком у справі Сергія Стерненка – українського громадського діяча та правника, активного учасника Революції Гідності, який відомий своєю активною українською позицією. 

Ми вважаємо несправедливим і необґрунтованим вирок Приморського районного суду м. Одеси, на підставі якого відправлено за ґрати українського активіста Сергія Стерненка на 7 років і 3 місяці за обвинуваченням у викраденні людини. Обвинувальний акт базувався на свідченнях керівника Одеського відділення проросійської партії “Родіна” Сергія Щербича. Це чергова демонстрація того, що судова система в Україні перетворилася на знаряддя тиску та усунення незручних для влади людей. 

Справа Стерненка впродовж кількох років була тестом для влади на спроможність провести чесне, неупереджене, відкрите та переконливе для громадськості розслідування.

Ми сподіваємося на відновлення справедливості під час розгляду апеляції. І наполягаємо, що проблему потрібно вирішувати системно – лише реформа судової системи дозволить відновити справедливість і довіру людей до суддів.

З огляду на вищезазначене, вимагаємо  забезпечити об’єктивний та неупереджений розгляд справи Сергія Стерненка апеляційною інстанцією, а також негайного напрацювання та впровадження судової реформи в Україні”.

Ххх

Цього ж дня, після ухвалення судового вироку, у Києві, Одесі, Львові, Вінниці, Харкові та інших містах прокотилися велелюдні акції на підтримку українського патріота. В суботу в Києві під офісом Президента України відбудеться безстрокова акція, покликана привернути увагу до несправедливого рішення суду та спонукати до об’єктивності у даній «шитій білими нитками справі».

Схожі повідомлення

Гряде серйозне протистояння із ТОВ «Нафтогаз Тепло» за прийнятні для громади тарифи

admin3

Варварська наруга над місцем поховання пілотів…

admin2

“Сірка” не допустила інспекторів для перевірки…

admin2

Все про декларування доходів громадян у 2021 році

admin3

Свято наближається…

admin2

Громадські слухання нового тарифу на воду

admin2

Залишити коментар