16.5 C
Lviv
14.08.2022
Україна

Найкорисніші боти Telegram для українських користувачів

Зростаючий інтерес до сервісів для обміну повідомленнями привів до того, що користувачі стали проводити чи не найбільше часу в різних месенджерах, ніж в соціальних мережах. Завдяки Telegram, свій новий розвиток отримали і боти. Вони стали тим інструментом, завдяки якому користувач може виконувати різні дії, не виходячи з програми. Зі статті ви дізнаєтеся, що представляють собою Telegram-боти і які з них можна використовувати з користю.

Для чого потрібні боти і як вони працюють?
Згідно Wikipedia, бот – це спеціальна програма, що виконує автоматично і / або за заданим розкладом будь-які дії через той же інтерфейс, що і звичайний користувач.

Простіше кажучи, це робот, який вміє відповідати на певні запити і виконувати передбачені для нього дії. Початок масового використання ботів в сервісах обміну миттєвими повідомленнями поклав месенджер Telegram, творці якого представили власну платформу для ботів в 2015 році і відкрили доступ до API. Так, поступово, поряд зі звичайними користувачами Telegram стали з’являтися акаунти роботів. Вони розширюють діапазон можливостей месенджера, економлять час користувача і ресурси мобільного пристрою. Боти шукають за запитом інформацію, автоматизують і спрощують певні дії, повідомляють про публікації в соцмережах, надають послуги різних компаній і в кінці кінців просто розважають.

Акаунти ботів в додатку виглядають трохи інакше, так що відрізнити їх від реальних користувачів не складе труднощів. Вони ніколи не починають розмову першими, не мають статусів і відміток часу, коли останній раз були помічені в сервісі. Їх імена закінчуються на «bot» і вони завжди щасливі з вами поспілкуватися. Ботів можна додавати в груповий чат. При цьому, за замовчуванням вони не бачать переписку інших учасників бесіди. Як і будь-якого іншого користувача Telegram, бота також можна зупинити і заблокувати.

Можливості у ботів – індивідуальні. Наприклад, @telerobot_bot допомагає перевести інтерфейс Telegram на російську або українську мови, @ImageSearchBot шукає зображення за запитом, @weatherman_bot показує погоду у вашому місті, @Instasave_bot зберігає фото з Instagram і відео c YouTube, а @ tap2bot і зовсім багатофункціональний бот, який уміє і фільм на вечір підібрати і квитки на літак знайти, погодний бот для телеграм дозволяє швидко знаходити прогнози погоди для певного регіону.

Що таке погодний Бот від Погодніка?

Погодний сайт Pogodnik.com запустив телеграм бота
Він розсилає щоденні повідомлення про погоду, попереджає про різкі зміни погодних умов і має низку цікавих опцій.

Для початку роботи з ботом необхідно ввести назву свого міста. Бот надасть погодинний прогноз погоди на найближчі п’ять годин і запропонує на вибір дізнатися погоду на завтра, на тиждень, десять днів або місяць.

Функція попереджень про різкі зміни погодних умов допоможе підготуватися до злив, шторму, поривів вітру та іншим проявам природи. Погоднік бот відправить невелике повідомлення і повідомить, коли чекати змін. Повідомлення про критичні зміни – дощ, вітер, скачках тиску, похолодання тощо. – приходять автоматично.

Подібна опція вкрай важлива для тих, хто чутливий до змін погоди. Це люди, які реагують на зміну атмосферного тиску, а також водії (бот допоможе підготуватися до можливого зливі, снігопаду або різкого обмерзання на дорозі).

Схожі повідомлення

Як вибрати якісний сервісний центр для ремонту iPhone : поради

admin

Слово і діло

admin3

SoftServe збудує сучасний кампус на місці виправної колонії на Хуторівці

admin2

Обов’язки уповноваженого представника виробника медичних виробів в Україні

admin

П’яний дрогобиччанин погрожував поліцейським пістолетом. Зловмисник затриманий, а суд обере запобіжний захід

admin3

Де знайти психолога у Львові — коли потрібна допомога спеціаліста

admin

Залишити коментар