16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Довіра до Московії

13 жовтня 2022 року.

Про витоки кількасотлітньої руїни Української державності та теперішньої агресії росії – у публікації Євстратія ЗОРІ, архієпископа Чернігівського і Ніжинського ПЦУ, речника Київської Митрополії ПЦУ, надрукованій сьогодні у розділі “Блоги” інтернет – видання “Цензор.НЕТ” : https://censor.net/ua/b3373531.

Після того, як довірилися Московії в 17 ст. – отримали три з половиною століття імперського ярма з усіма його “принадами” – деукраїнізацією, уніфікуванням під російський штиб, покріпаченням, використанням нашого народу і земель, як ресурсу для подальшого росту імперії зла.

Після того, як довірилися більшовицькій Московії сто років тому – отримали великий терор, розстріляне відродження, Голодомор-геноцид.

Довіра до Московії після розвалу совка у вигляді різних угод про дружбу, плекання на всіх рівнях структур МП, просування її інтересів місцевими князьками – обернулася нинішньою великою війною.

Довіра до Московії – як довіра до диявола. Всяка угода з дияволом обертається лише до вигоди лукавого.

Саме тому московитська імперія має зникнути, перетворившись на простір малих держав, які суто фізично не здатні будуть нікому загрожувати. Як нинішня Австрія.

Маю надію побачити, як правитель цієї малої Росії встане на коліна в Києві перед меморіалом Голодомору та Стіною пам‘яті, просячи прощення за все зло, Московією Україні заподіяне.

Лише так можна буде відкрити двері до тривалого шляху з побудови хоч якоїсь мінімальної довіри. Не раніше.

Євстратій ЗОРЯ

Схожі повідомлення

Мера Харкова оштрафували за російську мову

admin2

Прикривати власні оборудки війною неможливо і незаконно

admin3

Переможниця Нацвідбору на Євробачення Аліна ПАШ про підроблену довідку щодо її поїздки в окупований Крим: “Хочу вибачитися перед українцями”. І додала, що документ підробив її директор, з яким розриває стосунки

admin3

13 вересня на зміну побратимам – землякам у зону ООС відбув виконувати свої обов’язки зведений загін поліцейських Львівщини

admin3

Системи трансформації диванів та меблів – які бувають

admin

Як тобі спиться, що тобі сниться, «птахоподібна людино» Киво…

admin3

Залишити коментар