16.5 C
Lviv
10.06.2023
Україна

Рівненські правоохоронці не можуть знайти дитячу стоматологиню, що прославилась своїм садизмом.

Поліція не може знайти стоматологиню, щоб вручити їй підозру в побитті дітей.

Минулого тижня з’явилося відео зі стоматологічного кабінету, на якому видно, як медик під час лікування б’є та душить маленьких діток.

Рівненська прокуратура оголосила лікарці про підозру “за фактом завдання умисних легких тілесних ушкоджень та побоїв малолітнім пацієнтам”.

За даними слідства, лікарка вчинила насильство щодо дітей, “завдала їм фізичного болю та викликала у них страх, емоційну невпевненість і психологічні страждання”.

Наразі є троє потерпілих у справі. Події сталися влітку 2020 року.

Крім того, поліція підозрює лікарку у ще одному побитті дитини у лютому 2021 року. Після такого лікування у дитини залишився забій на шиї і синці на плечах.

Але поліція не знає, де зараз перебуває лікарка.

Її немає ані вдома, ані на роботі.

Повідомлення про підозру отримав її батько.

У прокуратурі нагадують, що за конституцією, людина вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не доведуть.

Після оприлюднення відео злочинних дій стоматологині, вона не визнала жодної провини і співчуття, натомість написала на своїй сторінці у фб ” Якщо тобі плюють у спину,- значить ти попереду”.. Наразі сторінка сумновідомої лікарки видалена а саму її розшукують правоохоронці. Застерігаючи не чинити самосуду!

Схожі повідомлення

БУЧА…. жахливі фотосвідчення і враження очевидців

admin2

Героїня Яна Зінкевич стала прототипом культової ляльки Barbie

admin1

Похорон Героя України Юрія ШУХЕВИЧА: декілька негативних деталей, від яких заболіло в серці і спонукало до написання статті

admin3

Встановлено прапор України на Зміїному. Військову операцію на острові завершено, – пресцентр Cил оборони Півдня

admin3

Дякую

admin3

У Львові відбулася презентація проєкту впровадження системи надточного розпізнавання людей та автомобілів. Новація пришвидшить процес профілактики, розкриття та недопущення нових злочинів

admin3

Залишити коментар