16.5 C
Lviv
01.03.2024
Україна

“Комп’ютер хабара не бере!”- Зеленський

Сьогодні на офіційному сайті глави держави з’явилось повідомлення, що президент України Володимир Зеленський підтримує діджиталізацію країни та радий, що Кабінету Міністрів вдалося сформувати чітку стратегію цифрової трансформації на наступні три роки.

«Ми – перша країна у світі з цифровими паспортами та четверта у Європі з цифровим водійським посвідченням. Цифровізація – це пряма й найкраща боротьба з корупцією. Комп’ютер хабара не бере. Діджиталізація – це боротьба з корупцією, зменшення спілкування громадян з чиновниками, спрощення процедур, і за нею – майбутнє», – наголосив Глава держави.

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск 94 проектів цифрової трансформації у сферах освіти, охорони здоров’я, юстиції, економіки та торгівлі, енергетики, інфраструктури тощо. Затверджений урядом перелік проектів буде реалізований протягом трьох років та сприятиме розбудові цифрової держави.

«Вперше в історії України держава переходить на системний проектний підхід. Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях – від загальнонаціонального до місцевого. І дасть змогу вже за кілька років увійти до топ-20 цифрових держав світу», – зазначив він.

17 лютого цього року Кабінет Міністрів України затвердив перелік 94 проектів цифрової трансформації. Стратегія є відображенням всієї діяльності уряду та містить чіткі плани її цифровізації – переходу на сучасні, прозорі та автоматизовані правила. Серед проектів цифрової трансформації на наступні три роки: е-нотаріат, е-майно, е-містобудування, е-школа, е-соцзахист, е-міграція, е-лікарня, е-дозвіл тощо.

Українці особисто зможуть контролювати прозорість системи та спостерігати за реалізацією проектів у режимі реального часу. Для цього Міністерство цифрової трансформації запускає публічний каталог з описом кожного проекту, чітко визначеними дедлайнами та відповідальними за процеси.

Схожі повідомлення

Національний мультипредметний тест (НМТ). На що варто звернути увагу майбутнім студентам

admin3

Нардеп Ковальов, скориставшись зв’язками у ФСБ, вів таємні переговори про виведення бійців із “Азовсталі”, – CNN

admin3

Тихо спи, без тривог…

admin3

На Миколая на горі Тростян травмувалося 2 туристи – лижники. Рятувальники надали їм домедичну допомогу

admin3

Гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 за 1 день доправив до Львова у лікарню 2-х пацієнтів з інсультом

admin3

Від початку листопада ювенальні поліцейські Львівщини відвідали понад 40 сімей, які опинилися у складних життєвих ситуаціях

admin3

Залишити коментар