16.5 C
Lviv
04.06.2023
Україна

“Комп’ютер хабара не бере!”- Зеленський

Сьогодні на офіційному сайті глави держави з’явилось повідомлення, що президент України Володимир Зеленський підтримує діджиталізацію країни та радий, що Кабінету Міністрів вдалося сформувати чітку стратегію цифрової трансформації на наступні три роки.

«Ми – перша країна у світі з цифровими паспортами та четверта у Європі з цифровим водійським посвідченням. Цифровізація – це пряма й найкраща боротьба з корупцією. Комп’ютер хабара не бере. Діджиталізація – це боротьба з корупцією, зменшення спілкування громадян з чиновниками, спрощення процедур, і за нею – майбутнє», – наголосив Глава держави.

Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив про запуск 94 проектів цифрової трансформації у сферах освіти, охорони здоров’я, юстиції, економіки та торгівлі, енергетики, інфраструктури тощо. Затверджений урядом перелік проектів буде реалізований протягом трьох років та сприятиме розбудові цифрової держави.

«Вперше в історії України держава переходить на системний проектний підхід. Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях – від загальнонаціонального до місцевого. І дасть змогу вже за кілька років увійти до топ-20 цифрових держав світу», – зазначив він.

17 лютого цього року Кабінет Міністрів України затвердив перелік 94 проектів цифрової трансформації. Стратегія є відображенням всієї діяльності уряду та містить чіткі плани її цифровізації – переходу на сучасні, прозорі та автоматизовані правила. Серед проектів цифрової трансформації на наступні три роки: е-нотаріат, е-майно, е-містобудування, е-школа, е-соцзахист, е-міграція, е-лікарня, е-дозвіл тощо.

Українці особисто зможуть контролювати прозорість системи та спостерігати за реалізацією проектів у режимі реального часу. Для цього Міністерство цифрової трансформації запускає публічний каталог з описом кожного проекту, чітко визначеними дедлайнами та відповідальними за процеси.

Схожі повідомлення

Окупанти обстріляли з Градів евакуаційну колону з Щастя

admin3

Як цікаво провести час з дитиною

admin

Ситуація в Києві контрольована на 100%. Тривають локальні бої, наша армія тримає оборону, – Подоляк

admin3

“Тепер я мушу вчитися жити без тебе, синочку”, – лист матері загиблого українського захисника Теодора Осадчого

admin3

Матраци Доктор Хелс: з турботою про ваше здоров’я

admin

На Купала у Яремчі: пяний молодик-киянин збив мотоциклістку-киянку

admin2

Залишити коментар