16.5 C
Lviv
20.10.2021
Новороздільська ОТГ

Підсумки 2020-го спортивного року

Завершився річний спортивний марафон 2020 року, починаючи з лютого по жовтень місяць під назвою – «Обласні комплексні змагання за програмою ХХІХ спортивних ігор Львівщини, ХІІІ обласних ігор ветеранів спорту та VІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю».

Програма включає 16 видів спорту, але у зв’язку з COVIDOM1-19 проведено змагання лише з 9 видів спорту. Новороздільці також приймали участь у цьому марафоні. Учасники змагань поділялися на три категорії: І – дорослі: 18 років і старші, ІІ – ветерани спорту: 40 років і старші; ІІІ – люди з інвалідністю за нозологіями. Змагання проводилися за чинними правилами змагань з виду спорту та відповідно до вимог Положення з кожного виду програми.

За підсумками ХХІХ спортивних ігор Львівщини в загальному заліку (в категорії «дорослі») місто Новий Розділ зайняло ІІ місце, пропустивши вперед лише Самбір (І місце), де набагато потужніша спортивна інфраструктура. Серед дорослих срібними призерами ігор стала команда плавців.

В категорії «Ветерани спорту» прийняло участь 21 громада Львівщини. В ХІІІ обласних іграх ветеранів спорту в загальному заліку місто Новий Розділ зайняло ІІ місце. Серед ветеранів спорту чемпіонами ігор стала команда плавців; срібними призерами ігор стали команда з легкоатлетичного кросу.

В VІ спортивних іграх серед людей з інвалідністю, де прийняло участь 11 громад Львівщини, в загальному заліку місто Новий Розділ посів ІІ місце. Серед спортсменів з інвалідністю перше місце зайняла команда плавців.

Наостанок – про нагальні проблеми. В місті практично немає відповідної сучасної спортивної інфраструктури для проведення навчально-тренувального процесу та проведення різноманітних спортивно-масових заходів, не вистачає спортивного інвентарю, але завдячуючи клопіткій роботі тренерсько-викладацького складу ДЮСШ, викладачів навчальних закладів та спортивних клубів міста, а також давнім вагомим спортивним традиціям нашого міста новороздільці постійно здобувають спортивні нагороди. Якщо у найближчому майбутньому хоча б частково відновиться спортивна інфраструктура, то успіхи новороздільських спортсменів стануть ще вагомішими. Великі сподівання на введення в експлуатацію нашого басейну, який, безумовно, підвищить і стан здоров’я новороздільців і відновить спортивні традиції наших плавців, починаючи з дитячого спорту.

Користуючись нагодою, шановні працівники фізичної культури та спорту, ветерани спорту, спортсмени, прийміть найщиріші вітання і найкращі привітання з нагоди Різдва Христового. Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергії для її досягнення. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, успіхів в навчанні і спорті, вірних друзів та близьких людей поруч.

Олександр Придатко, начальник відділу з питань
фізичної культури та спорту
Новороздільської міської ради

Схожі повідомлення

Претенденти на посаду директора ЗОШ №2 – достойні і фахові люди, але ми переконалися, що М. М. Куртий вирізняється особливими управлінськими якостями, спрямованими на ефективне вирішення шкільних проблем

admin3

Уточнення до Звернення «Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади»

admin3

Реагування у ФБ підтвердили: «шпилька» щодо радниці міського голови неправдива

admin3

Біля сміттєвих контейнерів у дворі будинків по пр. Шевченка,15 17,17- а суцільні ями, а у негоду – калабані. Тож викинути сміття у баки складно. Прохання до комунальників – усуньте цей недолік

admin3

Зміни в організації виплати та доставки пенсій та грошової допомоги

admin3

Конкурс творчих робіт до Дня Незалежності у Новороздільській громаді організувала УГП

admin2

Залишити коментар