16.5 C
Lviv
07.12.2023
Без категорії

Розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті єдиного внеску законодавством не передбачено

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника єдиного внеску одночасно із зобов’язаннями із сплати єдиного внеску зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами зобов’язання із сплати єдиного внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

Чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску, не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті єдиного внеску.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом № 2464, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом (частина 11 ст. 9 Закону № 2464).

Стрийська державна податкова інспекція
Головного управління ДПС у Львівській області

Схожі повідомлення

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 4 жовтня

admin

Вороже ІПСО і мобілізація “під дулом”: як це працює

admin2

9 січня у Львівській області 326 мешканців захворіли на covid-19

admin

25 вересня у Львівській області 171 мешканець захворів на covid-19

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 25 грудня

admin

В м. Броди вогнеборці ліквідували пожежу в безгосподарській будівлі

admin

Залишити коментар