16.5 C
Lviv
16.05.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії

Новації_Закону_466: щодо оподаткування доходів від продажу або обміну транспортних засобів

Стрийська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, щодо оподаткування доходу, отриманого від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда.

Так, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року другого об’єкта рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року третього та наступних об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда або іншого транспортного засобу підлягає оподаткуванню за ставкою 18%.

Відповідні зміни до п.173.2 ст.173 ПКУ набрали чинності з 23 травня 2020 року.

Стрийська державна податкова інспекція
Головного управління ДПС у Львівській області

Схожі повідомлення

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 20 жовтня

admin

Перший грандіозний протест:12 березня 1989 року на вулиці Львова вийшло близько 30 тисяч людей, котрі протестували проти фальсифікації списків кандидатів на виборах до З’їзду народних депутатів СРСР – першого й останнього всесоюзного горбачовського парламенту.

admin3

Пожежа у квартирі у Миколаєві

admin2

31 серпня у Львівської області 193 мешканця захворіли на covid-19

admin

Багажник для велосипедів на дах чи на фаркоп — що краще саме для вас

admin3

Неналежне виконання посадовцем своїх службових обов’язків призвело до смерті бібліотекарки

admin