16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Ігор ВІЗНИЙ: післяслово…

З глибоким сумом Новороздільська міська рада знову повідомила, що перестало битися серце нашого земляка, солдата ВІЗНОГО Ігора Євгеновича, 1967 р.н., водія-хіміка аерозольного маскування військової частини А5091.

Війна це те, що є з нами повсякчас. Вона доганяє воїнів навіть у відпустці.   Ігор Візний   помер внаслідок зупинки серця у автомобілі швидкої допомоги по дорозі до лікарні, перебуваючи у відпустці, тут, вдома – у  Новому Роздолі.

Новороздільська міська рада та вся громада висловлюють щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам покійного Захисника.

Народився Ігор Візний  у січні 1967 року в Новому Роздолі, де і проживав. Навчався у Новороздільській школі №4, а потім – у професійно-технічному училищі №6 на автомеханіка. Працював на ДМЗ «Карпати». Трохи їздив і на заробітки у Київ, де будов було значно більше, а спеціаліст Ігор був, як мовиться, на всі руки майстер.

Ігор пішов служити у 2025 році – служив у Самборі, потім в Павлограді, а тоді – на Запорізький напрям. Служив водієм-хіміком аерозольного маскування військової частини А5091. Командування цінило відповідального солдата, мав багато грамот і похвальних листів. Стійкий, мужній, відважний, дуже хороша людина – оцінювали побратими.  Дуже багато друзів приїхало провести Ігоря в останню земну дорогу.  А він чекав уже звільнення – у січні 2027-го мало виповнитися 60, вік для демобілізації…

Ірина, племінниця, з теплотою згадує про дядька:  «Він був дуже добрий, гарно до нас ставився, доброзичливий, безконфліктний, врівноважений. І ніколи не скаржився. Такий мав міцний чоловічий стержень».

Ігор приїхав на 90-річчя до своєї мами, відсвяткували всією родиною. Він довший час жив з мамою, і лікував, і  їсти готував, був повністю її опорою.  І раптом – стало погано, приїхала швидка, на жаль, не врятували. 12 червня 2026 року  життя воїна обірвалося внаслідок зупинки серця дорогою до лікарні. Мама, підозрюючи недобре, також потрапила в лікарню. Тож страшну новину  десь свідомість відмовляється приймати, чи вікові зміни даються взнаки, але  уже який день після похорону питає, де її син і коли повернеться.

Поховали  Захисника на Алеї Героїв на Малехівському кладовищі.

У Ігоря Візного залишилися мама Іванна, сестри Анна  і Мирослава з племінниками, син Ігор з сім’єю, двома дітками,  який мешкає у Ходорові.

Світла пам’ять про Ігора Візного назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав і любив.

Вічна пам’ять та шана Захиснику України. Щирі співчуття родині та близьким.

Віра ВЛАСЮК

Схожі повідомлення

День Конституції на роверах

admin2

Вишиванки видатних українців у виконанні Лесі Демчук

admin2

День Героїв України: “Народжені, щоб захищати”

admin3

Інтернет-спільнота і їх волонтерські справи

admin2

Напередодні 8 березня у міській раді відзначали жінок, які проходять підготовку та готуються стати на захист України. Це сильні, сміливі та вмотивовані українки, які свідомо обрали шлях служіння державі та захисту свого народу

admin3

“Нафтогаз Тепло” “поскаржився ” на Новий Розділ в антимонопольний комітет

admin2