16.5 C
Lviv
06.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Літній табір для дітей з Нижньосироватської громади Сумщини на березі р. Дністер у Новороздільській громаді!

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Новороздільської міської ради у Facebook:

Літній табір для дітей з Нижньосироватської громади!

Діти з Нижньосироватської громади Сумської області матимуть чудову можливість відпочити і насолодитися природою з 4 по 17 липня в літньому таборі на березі річки Дністер!

Цей табір — це не тільки спокійний відпочинок на свіжому повітрі, а й насичена програма, яка включає активний відпочинок, пізнавальні екскурсії та творчі майстер-класи.

Діти будуть знайомитися з краєвидами Карпат, відвідувати найцікавіші місця та дізнаватися більше про історію регіону. Вони матимуть змогу відвідати різноманітні майстер-класи, серед яких розпис на футболках, та брати участь у спортивних іграх та командних заходах.

Особливість цього табору — це діти з родин, чиї батьки боронять нашу державу або загинули, виконуючи свій обов’язок.

Цей табір організовано в рамках проєкту «Пліч-о-Пліч: Згуртовані громади», де Нижньосироватська та Новороздільська громади об’єднали зусилля для того, щоб забезпечити дітям цікавий і змістовний відпочинок.

(На світлині – діти із Нижгьосироватської громади у день приїзду)

Схожі повідомлення

З 11 жовтня АЗС “ОККО” відновила роботу у Новому Роздолі

admin3

Уродженця с. Долішнє, світлої пам’яті воїна Василя ЛОПУШАНСЬКОГО нагороджено відзнакою Президента України – орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Посмертно

admin3

Знову “взяли” новороздільця з наркотиками

admin2

Про намір ТОВ «Львівтеплоенерго» встановити тарифи на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для КНП «Новороздільська міська лікарня» Новороздільської міської ради

admin3

Подяка від командира військової частини А4821 новороздільським військовослужбовцям –  командиру 1-ї стрілецької роти лейтенанту СОХАНУ Максиму Михайловичу та солдату відділення РХБЗ ПАЛАМАРЧУКУ Олександру Васильовичу

admin3

У День пам’яті та примирення у Новому Роздолі вшанували жертв Другої світової війни

admin2