16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Зловмисник переслідував 28-річну мешканку Стрия і застосовував насильство, вимагаючи повернути неіснуючий борг – 200 тисяч грн. Поліцейські затримали фігуранта “на гарячому” – під час отримання частини цієї суми

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Поліція ЛЬвівської області” у Facebook:

45-річний мешканець Стрийського району вимагав у знайомої 200 тисяч гривень – поліцейські затримали зловмисника. Затриманий переслідував 28-річну мешканку Стрия, застосовував фізичне насильство та вимагав повернути неіснуючий борг. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Фігуранта, 45-річного мешканця Стрийського району, викрили оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління поліції Львівщини та співробітниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисник вимагав потерпілу сплатити неіснуючий борг у сумі 200 тисяч гривень, застосовуючи фізичне насильство та переслідуючи її. Отримавши від жінки 50 тисяч гривень, він продовжував чинити тиск та вимагати сплатити йому решту суми.

12 лютого поліцейські затримали фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України у Львові після одержання ним чергового «траншу» від жінки в сумі 150 тисяч гривень.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Схожі повідомлення

Пам’ятники від фірми “ART- STONE”: якісно і вигідно для замовника

admin3

Жидачів проводжатиме Героя

admin2

Якщо парафії ПЦУ та УГКЦ перейдуть на Новоюліанський календар, на які дні випадатимуть відзначення свят

admin3

ДТП на тротуарі поблизу Самбора

admin2

На Львівщині викрили злочинну групу торговців наркотиками – молоді чоловіки використовували “тєлєгу”

admin2

Нові випадки COVID-19 на Львівщині за добу 17.05.2021

admin3