16.5 C
Lviv
28.09.2023
Стрийщина

“Надзвичайники” провели рейд по Новороздільській і сусідніх ОТГ: спіймано 6 паліїв

Львівська область: 6 паліїв сухої трави притягнули до відповідальності

Фахівці Головного управління ДСНС спільно з представниками Державної екологічної інспекції, Національної поліції та Стрийської райдержадміністрації провели рейд з виявлення фактів та роз’яснення небезпеки спалювання сухої трави та рослинних залишків.

Загалом групою було було проведено черговий рейд на території Тростянецької, Розвадівської, Новороздільської та Миколаївської територіальних громад Стрийщини.

Із населенням проводилась роз’яснювальна робота. Громадянам роздавались інформаційні листівки, щодо заборони спалювання сухої трави та небезпеки, яку несуть такі пожежі.

Водночас, в ході проведення рейду, працівником Державної екологічної інспекції та громадськими екологами було складено 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, відповідальність за які, передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення.

По двох випадках спалення сухої рослинності не виявлено на місці вчинення адміністративного правопорушення осіб, які його вчинили.Для пошуку порушників, був залучений безпілотник. Варто зазначити, що безпілотники активно застосовуються ДСНС. Так, як за допомогою дронів, рятувальники значно заощаджують час, що є дуже ефективно.

Пам’ятайте, що відповідно до законодавства України, за спалювання сухостою передбачена відповідальність як адміністративна, так і кримінальна. Будьте свідомі – бережіть себе і природу!

Схожі повідомлення

На Дрогобиччині перекинулося поліцейське авто

admin2

На Дрогобиччині патрульного затримали на хабарі за вивіз лісопродукції

admin2

Графік подачі електроенергії для споживачів “Львівобленерго”, який вже введений в дію

admin3

На Самбірщині розшукують, хто зрізав 28 дерев

admin2

У Бориславі рятували лелеченя

admin2

“Обіймаю вас – з вірою і молитвами”! – Хв0ра на рак Мазур 3рoбuлa 3aявy. – “Не можу і не буду більше про це м0вчати! Люди мають 3нати правду: чому ж так несправедливо виходить”

admin3

Залишити коментар